Nominace

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace

Příspěvek od Markus »

Byl i celovečerní film... :)
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace

Příspěvek od DAN K. »

Tohe je hrozne blby v tom, ze ja uz si nepamatuju, co jsem videl pred par lety. Ale dovolil bych si navrhnout z posledni doby Vzhuru do oblak a co je podele me naprosto genialni je Team America, svetovej policajt (ten sprostej monolog dava diky Petrovi v cestine mnohem vetsi smysl nez v aglictine a filip jancik podal v hlavni roli jeden ze svych zivotnich vykonu - pokud teda loutky spadaji do teto kategorie) a pak se mi libila i Mrtvá nevěsta.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Nominace

Příspěvek od DavePave »

A co takoví Úžasňákovi?
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Nominace

Příspěvek od fabec122 »

Tak ja taky prihodim:Karcoolka
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nominace

Příspěvek od Brocc »

DAN K. píše:Tohe je hrozne blby v tom, ze ja uz si nepamatuju, co jsem videl pred par lety. Ale dovolil bych si navrhnout z posledni doby Vzhuru do oblak a co je podele me naprosto genialni je Team America, svetovej policajt (ten sprostej monolog dava diky Petrovi v cestine mnohem vetsi smysl nez v aglictine a filip jancik podal v hlavni roli jeden ze svych zivotnich vykonu - pokud teda loutky spadaji do teto kategorie) a pak se mi libila i Mrtvá nevěsta.
mno a bylo by možný si vybrat jednu věc? já jsem z toho moc nepochopil, která by to měla být... btw. Vzhůru do oblak bylo myslím až letos...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace

Příspěvek od Markus »

Takže je asi myšlen přímo rok vzniku dabingu a ne rok vydání filmu. Tudíž budu moci nominovat Star Wars: Klonové války. Ale upřímně si říkám, zda by nebylo bývalo lepší řídit se rokem vydání na DVD, protože kolikrát to v titulcích ani není uvedené a dost špatně se identifikuje, jestli dabing vznikl třeba na konci roku 2008 a nebo na začátku 2009. Ale to už je teď trochu s křížkem po funuse... :oops: Tudíž ty Klonové války... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nominace

Příspěvek od bloom »

Ačkoli můj jasný favorit jsou Auta, tak já navrhuju tu Mrtvou nevěstu.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nominace

Příspěvek od Brocc »

Markus píše:Takže je asi myšlen přímo rok vzniku dabingu a ne rok vydání filmu. Tudíž budu moci nominovat Star Wars: Klonové války. Ale upřímně si říkám, zda by nebylo bývalo lepší řídit se rokem vydání na DVD, protože kolikrát to v titulcích ani není uvedené a dost špatně se identifikuje, jestli dabing vznikl třeba na konci roku 2008 a nebo na začátku 2009. Ale to už je teď trochu s křížkem po funuse... :oops: Tudíž ty Klonové války... :)
mno, ono je to těžký, protože se může stát, že film je předabován a pak jsou tam rozdíly třebas v řádu let a přece jen jde především o ten dabing....
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace

Příspěvek od Markus »

Jj, samozřejmě máš pravdu. To byla jen taková úvaha... :)
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Nejoblíbenější dabing animovaného filmu 2001 - 2008“