Pavel Vondra

Máte svého oblíbence od U do Z? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od Manche »

Jeden z mých nejoblíbenějších dabérů, takhle na začátku roku hned taková smutná zpráva, to opravdu bolí... :( Ať odpočívá v pokoji
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1695
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od anderson »

Fakt neuveriteľné! Obrovská strata pre novodobý český dabing...
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od richardda »

Ja ani nevim co rict :!: Tato zprava me naprosto zarmoutila. :cry: :cry: :cry: Pan Vondra bude v nasem dabingu HODNE chybet...
NOVA, jedině ona.
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od Hoko99 »

To je příšerná zpráva, která takhle do nového roku přišla jako rána z čistého nebe. Těžko si dabing bez pana Vondry představit. Upřímnou soustrast rodině, ať odpočívá v pokoji...
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od dabingovec »

V krátkém čase už druha citelná rána pro česky dabing. Na konci roku pan Županič a na začátku roku pan Vondra. Oba budou svými charakteristickými hlasy chybět a nikdo je nikdy nenahradí. Děkuji pane Vondro za všechny vaše dabingové role.
Naposledy upravil(a) dabingovec dne 07 led 2024 14:39, celkem upraveno 1 x.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od videofil »

Byl to skvělý dabér. Z herců, ke kterým mi pasoval jeho hlas, bych jmenoval: Tom Cruise, Michael Biehn, Hannes Jaenicke, Hendrik Duryn, James Wlcek, Ian Ziering, Michael Brandon. Ale určitě jsem na někoho zapomněl, těch herců bylo fakt dost.

Nevím, zda ještě platí pravidlo, že dabér může zůstat na 1. místě in memoriam, pokud dotyčného herce namluví alespoň 5x. Pokud ano, chtěl bych se zeptat, zda by šla například u Hendrika Duryna učinit výjimka. Daboval ho totiž 4x, takže by mu to uteklo opravdu těsně. Což by byla škoda.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od Pálkman »

To pravidlo už neplatí, zesnulý dvorní dabér může zůstat na 1. in memorian jen pokud byl na 1. místě a daboval ho jednoznačně v mnohem více dabinzích (jako např. Luděk Munzar - Paul Newman) než ostatní.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od RobinKyber »

Moc mě zpráva o úmrtí pana Vondry zasáhla, nadaboval úžasně tolik herců, že je ani nejde vyjmenovat. Jeho Sawyer ve Ztracených, Martin Lawrence v Modrém blesku, Tom Cruise v Mission Impossible, Hugh Grant kdekoliv, to je jen několik příkladů a špička ledovce. Bude moc chybět. Odpočívejte v pokoji, mistře.
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od videofil »

To jsem rád, že již neplatí pravidlo, že na 1. místě může být dabér in memoriam pouze tehdy, pokud dotyčného nadabuje minimálně 5x. Nikdy se mi toto pravidlo nelíbilo, a taky jsem v minulosti říkal proč. Tímto bych rád poděkoval moderátorům, že již toto pravidlo neplatí. :-:
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel Vondra

Příspěvek od Pomajz »

RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „U-Z - Profily dabérů a režisérů“