Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

chovanecm píše: 05 črc 2022 22:30
KOMZA píše: 05 črc 2022 22:23 Měla jsem tuhle sekci vždy nastavenou jako záložku, protože zobrazovala všechny nové příspěvky na fóru, nyní jsou tam jen dva, ačkoli se fórum prlní novými tématy i odpověďmi: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Vidím. Upřímně nevím, jak se to generuje ani jak často.
Jak se to v principu liší od Nových příspěvků?
Nevím jistě, z dřívějška si pamatuju jen to, že to občas prostě "končilo", ačkoli to nebylo třeba omezeno stářím týden a tak, ale to bývalo náhodně, prostě to jen čas od času prostě fórum najednou zabalilo, proto jsem od jisté doby měla záložku na aktivním tématech místo na nových. V podstatě se neliší asi nic, tedy teď kromě toho, že ty nové příspěvky teď nejsou viditelné bez přihlášení.
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 05 črc 2022 22:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

klmdfkj píše: 05 črc 2022 22:26 Šlo by prosím stejné aplikovat i na tvůrčí tým (překladatele, zvukaře, produkční, studia)? Díky
Hotovo.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

fabec122 píše: 05 črc 2022 22:31 Google chrome. Ten jsem používal i předtím, a nedělalo to
Asi problém s nastavením HTTPS. Co teď?
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

KOMZA píše: 05 črc 2022 22:35 ty nové příspěvky teď nejsou viditelné bez přihlášení.
Ok, když budu mít chvilku, kouknu jestli něco nenajdu, ale zatím jsem to nastavení nenašel. Díky za upozornění
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

Odpoledne se to konečně rozjelo a večer to háže opět chybu "SAVANA" navíc už to není česky a všecky prokliky to píše anglicky...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

ocypuc píše: 05 črc 2022 22:53 1. háže to opět chybu "SAVANA"
Opravoval jsem tu problém s přihlašováním. Jak dlouho to házelo tu chybu? 15 sekund?
ocypuc píše: 05 črc 2022 22:53 navíc už to není česky a všecky prokliky to píše anglicky...
Upřímně mě ani nenapadlo, že si někdo změny jazyka tlačítek všimne. No, nuceně jsem teď všem uživatelům (včetně těch, kteří to potenciálně nechtěli) nastavil češtinu. Je to lepší? Co myslíte těmi "prokliky"?
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ocypuc »

Myslím to tak, že když se přihláším, že už nemám v liště nahoře obsah fóra-dabingforum-náměty a připomínky ale anglické výrazy
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od eroXman »

Dotaz, pokud by zůstala tahle varianta vzhledu fóra, dala by se nějak zde implementovat tmavý vzhled? Nebo mě ta bílá verze zabije :D nebo na pozadí dát něco tmavšího, ta bílá mi vadí, nejhorší je to v noci :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

eroXman píše: 06 črc 2022 00:01 Dotaz, pokud by zůstala tahle varianta vzhledu fóra, dala by se nějak zde implementovat tmavý vzhled? Nebo mě ta bílá verze zabije :D nebo na pozadí dát něco tmavšího, ta bílá mi vadí, nejhorší je to v noci :D
Tady je výběr stylů, co by asi tak bylo ideální? https://www.phpbb.com/customise/db/styles-2
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

ocypuc píše: 05 črc 2022 23:28 Myslím to tak, že když se přihláším, že už nemám v liště nahoře obsah fóra-dabingforum-náměty a připomínky ale anglické výrazy
Jaké výrazy konkrétně? Já mám všechno česky, tak bych to potřeboval nějak identifikovat. Nebo nahrajte snímek obrazovky?
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“