Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Je možné, že Eset ještě neprovedl aktualizaci své databáze škodlivých stránek. Zjišťujeme podrobnosti. Například Norton vyhodnocuje web jako bezpečný.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Update: Zdá se, že ještě bylo potřeba promazat cache. Nyní už web i s Eset funguje.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od anderson »

Už to funguje. Ďakujem :!: :-:
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Vážení,

Když se potká dovolená, nemoc a 10 let neaktualizovaný software s člověkem, který má omezené síly a náladu na znovuzprovoznění webu, vznikne z toho několikadenní výpadek Dabingfora.

Po technické stránce jsme se posunuli asi o 10 let vpřed. Po stránce funkčnosti a vzhledu při tom ale došlo k resetování fóra v podstatě „do základu“. Některé odkazy nemusí správně fungovat (klidně hlaste). Co se vzhledu týče, nemám v plánu pouštět se do experimentů. Dobrovolníci jsou jako vždy vítáni.

Snad už jsme všechny bezpečnostní díry vyřešili… V případě výpadku fóra vždy funguje Google a jeho nenápadné tlačítko "Archiv" u výsledků vyhledávání.

V každém případě se moc omluvám všem, kterých se výpadek dotkl.

Martin
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Manche »

Nechci vypadat jako nějaký rýpal, udělal jsi pěkný kus práce, jen se zeptám, v těch přehledech filmů a seriálů, nešlo by nějak barevně odlišit ty odkazy na dabéry a na zahraniční herce, jako to bývalo předtím... :-?

Jak jsem říkal, nemyslím to nějak zle, jen se ptám, asi jde jen o zvyk, jestli by to vyžadovalo bůhvíkolik další práce, tak klidně předstírej, že jsem sem nic nenapsal... ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Jsem ráda, že fórum zase jede (potřebuju citace do ročníkovky). Velký dík.
Nevím, zda je v tom teď nějaký problém, ale všimla jsem si, že sekce aktivní témata asi úplně nefunguje a sekce s novými příspěvky není dostupná nepřihlášeným, což může pro řadu návštěvníků bez registrace představovat problém. Bylo by možné ji nějak "zveřejnit"?
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Alesfiala »

Je to tu nějaký nový, ale proč nám tady do jazyka fóra serete a strkáte angličtinu??????????? Pak si můžeme říct že je lepší originál nebo se v tomto fóru už nevyznáme. Díky!
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
fabec122
Příspěvky: 1569
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od fabec122 »

V profilu stačí přepnout jazyk na češtinu :-? :-? :-?

Mě to při každém odchodu ze stránky vždy odhlásí, což se mi dřív nestávalo.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Manche píše: 05 črc 2022 21:19 nešlo by nějak barevně odlišit ty odkazy na dabéry a na zahraniční herce, jako to bývalo předtím... :-?
Tohle byla moje chyba - neuvědomil jsem si, že to bylo u herců jinak. Lepší? Díky!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Manche »

Jé, díky moc. Doufám, že to nebereš jako zbytečné rýpání, to by mě mrzelo. Takhle to podle mě je o dost hezčí...
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“