Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Bohužel to moc dobře nefunguje - nevyhledává to vše, jen nějaký výběr :-?
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Protože běží proces, který prochází všechny příspěvky a indexuje je, aby se podle nich pak dalo vyhledávat. Upřímně nevím, jak dlouho to může trvat a zda se to někde nezaseklo. :/ Ale reálně to může být x hodin určitě
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1872
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Manche »

Rád bych se zeptal, tenhle nový proces souvisí s tím, že mi tu vyhledávač nenajde více písmenné názvy, které dříve běžně vyhledával a označuje je za příliš obecné? :-?
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

ano, zkouším ještě poštělovat nastavení
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Tak teď si připadám provinile...
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Vůbec nevím, zda to indexování doběhlo. Pouští se to z prohlížeče a já na to samozřejmě v noci zapomněl a notebook vypnul. Chová se to teď nějak lépe?
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2311
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od klmdfkj »

Už se dají vyhledat 2-3 písmenkové slova, ale asi se proces zastavil někdy kolem roku 2010 a novější příspěvky, pokud je teď někdo neupravil, nevyhledá.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Díky, jdu to řešit
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Poskytovatel hostingu nám změnil nastavení databáze. Mělo by teď fungovat 3 písmenka (a víc) vč. častých slov (jako "last"). Prosím zkuste a napište, jak to hodnotíte. Děkuji
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pálkman »

chovanecm píše: 16 led 2023 20:47
Pálkman píše: 04 led 2023 16:26 Právě jsem si všiml chyby v profilu Iana McKellena: DF.png
Teď se mi to zdá v pohohodě, nebo ne?
Docela rychle se to spravilo, myslím že asi už druhý den. Předpokládal jsem, že to opravil někdo z Adminů, tak jsem to pak neřešil. Ale všiml jsem si stejné chyby u herečky Julie Walters:
Julie Walters.png
Zkoušel jsem to opět opravit, ale nenašel jsme chybu.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“