Zedník / The Bricklayer

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9387
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Jakub25
Příspěvky: 569
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od Jakub25 »

filip píše: 29 dub 2024 05:32 Jan Šťastný - Aaron Eckhart (Steve)
Ja som si ho na tom hercovi aj kedysi predstavoval ako by mohol znieť.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7048
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od Michaela2 »

Jakub: Nechápu, jak se to stalo, ale stalo se. Chtěla jsem citovat část tvé zprávy, můj příspěvěk se ocitl v tvém a další polovina tvé zprávy zmizela, tak se omlouvám.

Já jen chtěla řící, že zní rozhodně sexy a jsem překvapená, že se Jan Šťastný nestal jeho spjatým dabérem.

Spojení Colins je ale šílené, neladí ani se vzhledem herce a ani s orginálem. Lepší by byl zde dabující Marek Holý.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od Brocc »

To je jednoduchý, nedaboval ho v Batmanovi. Jinak Libor Terš je teda mimo exkluzivně.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od Darth Vader »

Bohužel, asi se Libor Hruška lidem a tvůrcům českého znění líbil tak moc, že ho začali pořádně obsazovat. A já se jim ani nedivím, pasuje k němu parádně. Tím samozřejmě neříkám, že je Jan Šťastný špatná volba, právě naopak.
Ne každý nový dabing je špatný.
origamirek
Příspěvky: 234
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od origamirek »

Brocc píše: 29 dub 2024 15:01 To je jednoduchý, nedaboval ho v Batmanovi. Jinak Libor Terš je teda mimo exkluzivně.
Broccu, ty musíš brečet při každé návštěvě dabingfora, když kopeš skoro do všech zajetých spojení. Hodně vzdáleně dokážu pochopit, že ti nesedí Maxián na Hemsworthovi nebo Mahdal na Jackmanovi, ale opravdu nechápu, co máš proti geniálnímu Hruškovi na Eckhartovi, který k němu sedne jako prdel na hrnec. Je tu vůbec nějaké žebříčkové spojení, se kterým bys byl spokojený? :roll:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od bloom »

origamirek píše: 29 dub 2024 22:31 co máš proti geniálnímu Hruškovi na Eckhartovi
A kde Brocc píše, že má něco proti? Nějak jsem si nevšiml... :-?
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zedník / The Bricklayer

Příspěvek od Brocc »

origamirek píše: 29 dub 2024 22:31Je tu vůbec nějaké žebříčkové spojení, se kterým bys byl spokojený? :roll:
Pro tebe to bude asi těžko pchopitelné, ale tohle není matematicko-fyzikální obor. Já nepotřebuju nějaké tabulky k tomu, aby mi řekly, které spojení se mi má líbit. Ty si to bez nich evidentně určit neokážeš.

To, že o "brečení" tu píše někdo, kdo předvádí takové hysterické posty jako ty jenom potvrzuje, že tebe prostě nejde brát vážně. Ty jsi prostě úplně odtržený od reality. Slovy klasika: "Nepište mi a pokud možno nepište vůbec."
Odpovědět

Zpět na „Filmy“