Ripley / Ripley

Moderátor: Sen

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Ripley / Ripley

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Netflix

1.SÉRIE
V českém znění: Jakub Novotný - Andrew Scott (Thomas "Tom" Ripley)

Dále v českém znění: Terezie Taberyová - Dakota Fanning (Marjorie "Marge" Sherwoodová), Luděk Čtvrtlík - Maurizio Lombardi (inspektor Pietro Ravini), Viktor Dvořák - Johnny Flynn (Richard "Dickie" Greenleaf), Tomáš Juřička - Kenneth Lonergan (Herbert Greenleaf), Martina Jindrová - Eliot Sumner (Frederick "Freddie" Miles), Radek Kuchař - Renato Solpietro (Carlo), Ondřej Kavan - Bokeem Woodbine (Alvin McCarron), Daniel Krejčík - Louis Hofmann (Max Yoder), Zdeněk Hruška - Francesco Foti (poručík Enrico Ferrara), Jaromír Meduna - John Malkovich (Reeves Minot), Petra Tišnovská - Ann Cusack (Emily Greenleafová), Daniel Rous - Vittorio Viviani (Matteo), Zbyšek Horák - Pasquale Esposito (Pucci), Cristiano Donati - Marco Mario de Notaris (Fausto), Nikola Heinzlová, Milan Kačmarčík, Jakub Koudela, Jiří Krejčí, Pavol Smolárik

Překlad: Petr Metelka
Jazykový poradce: Cristiano Donati
Produkce: Kateřina Brožová, Dita Dlasková
Zvuk: Michaela Sommerová
Výsledný mix: Martin Večeřa
Dialogy a režie: Jiří Sádek
Pro Netflix vyrobilo Studio Virtual® - 2024
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od Michaela2 »

Andrew Scott 1976 a Novotný 2000? Když o hodně mladší dabuje staršího, tak je to vždycky průšvih, pokud teda tenhle mladík nezní jak 40letý, což třeba ano, neznám ho, ale ještě jsem nikdy neslyšela, aby nákej mladej kluk zněl jak čtyřicátník :)
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od Darth Vader »

Jan Maxián je kde? Tady si myslím, že by to ani Broccovi nevadilo.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od Michaela2 »

No kde, Honzík právě v jiném studiu dabuje Hemswortha :D
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od ReDabér »

Není to spíš Jakub Koudela?
don87
Příspěvky: 1
Registrován: 08 dub 2024 09:42

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od don87 »

Cristiano Donati daboval učitele Fausta :geek:
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Ripley / Ripley

Příspěvek od dabing fans »

Podle mě je zbytečné mít obavy, seriál jsem viděl celý a hlavní role byla podle mě skvěle obsazená. Když jsem to tu poprvé uviděl, tak jsem si tím taky nebyl jistý, ale pak mě to mile překvapilo. Do této konkrétní role byl Jakub Novotný skvělý, jinak na tohoto herce mám rád Jana Maxiána, ale tady mi ta změna vůbec nevadila. Ač nejsem zastáncem toho když mladší dabéři dabují starší herce, tak v tomto případě mi to vůbec nevadilo, zvykl jsem si na to rychle. Ale je to specifická role a ty občas vyžadují změnu. Jinak taky mě potěšilo obsazení Viktora Dvořáka, Terezie Taberyové a Jaromíra Meduny, ten měl sice menší roli, ale i tak byl naprosto skvělý. Celkově mě tento seriál hodně bavil a vůbec by mi nevadilo, kdyby udělali i nějaké pokračování, které by se docela nabízelo. :)
Odpovědět

Zpět na „Minisérie“