Zaklínač: Sirény z hlubin

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2656
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Zaklínač: Sirény z hlubin

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Návrh obsazení:
Doug Cockle (Geralt z Rivie)Rudolf Kubík / Jiří Dvořák
Joey Batey (Marigold)Michal Jagelka / Ondřej Rychlý
Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu)Aneta Krejčíková
Christina Wren (Essi Daven) – ?
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Zaklínač: Sirény z hlubin

Příspěvek od TmavyCyklista »

Je opravdu nutný tam automaticky dávat Kubíka, jen protože daboval ve hře?
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zaklínač: Sirény z hlubin

Příspěvek od fabec122 »

Já už bych tam do finální verze nedával ani Jiřího Dvořáka, ale otestoval si tady toho, kdo by pasoval na Hemswortha. Cockle teda dle mého názoru má hodně podobný styl mluvy jako Jakub Saic. Docela škoda, že Jakub Saic nebyl ani v návrhu na herního Geralta, když byl v té době vlastně jediný aktivní Geraltův dabér. Ale vzhledem k návaznostem na aktuální seriál a změny v obsazení bych ho ani sem určitě nedával.

Taky jsem tohle téma plánoval založit, ale až v době, kdy se o filmu bude vědět něco víc. Teď je to u nových postav jen hádání. Essi bude chtít někoho s milým ale silným hlasem a schopností zpívat, takže asi ideálně Vendula Příhodová.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2656
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač: Sirény z hlubin

Příspěvek od KOMZA »

TmavyCyklista píše: 28 úno 2024 19:23 Je opravdu nutný tam automaticky dávat Kubíka, jen protože daboval ve hře?
Doug je zkrátka pomrknutím směrem k fanouškům herního Zaklínače. A není žádným tajemstvím, že český dabing prvního Zaklínače v české herní komunitě rezonuje dodnes. Takže za mě to není vyloženě nutné, ale věřím, že by to byl pro řadu fanoušků zajímavý návrat. Shodou okolností podobně jako když byl obsazen Jiří Dvořák, kterého lidé hojně znali z dramatizace. Ono lze vzpomenout Arcane, u kterého se lidé před premiérou ptali, zda budou hlasy shodné se hrou (což nejsou, jak už víme).
fabec122 píše: 28 úno 2024 19:29 Já už bych tam do finální verze nedával ani Jiřího Dvořáka, ale otestoval si tady toho, kdo by pasoval na Hemswortha.
Na druhou stranu to bude jiný Geralt, tak si nejsem jistá, zda by to fungovalo jako testování nového Geralta/Hemswortha. Jiří Dvořák by zase zapadal k tomu, že v originále zůstávají Yennefer a Marigold nezměněni. Jakuba Saice si osobně moc nedovedu ve vztahu k Dougově Geraltovi představit (a také bych čekala jeho zvažování do hry), ale je pravda, že i na něj si někteří fanoušci dost vzpomínají (nejvíc bit je u Geralta Jiří Vyorálek, toho si z rozhlasové hry nepamatuje skoro nikdo), ale to už jsem off-topic. Osobně mám tušení, že zde bude ještě obsazen Jiří Dvořák a že v seriálu pak dojde k přeobsazení, ale Rudolf Kubík by mi udělal radost (a kdyby došlo na něj, Michal Jagelka by byl skvělým doplněním). Nicméně co se týče Venduly Příhodové, pokud se tu hraje na neopakování hlasů, tak jí už brání Renfri. Jinak tedy pardon za předběhnutí.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“