Méďa / Ted (2024)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 426
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od Grizzli5690 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ
Související: Méďa, Méďa 2

DABING: SkyShowtime

1. SÉRIE
V českém znění: Filip Švarc - Seth MacFarlane (Ted), David Štěpán - Max Burkholder (John Bennett), Kateřina Peřinová - Alanna Ubach (Susan Bennettová), Jakub Saic - Scott Grimes (Matty Bennett), Sabina Rojková - Giorgia Whigham (Blaire Bennettová), Zbyšek Horák - Ian McKellen (vypravěč)

Dále v českém znění: Aleš Kaizner - Alexander G. Eckert (Kyle), Klára Jandová - Milan Anderson (Cupcake), Petra Hobzová - Gail Goldberg, Penny Johnson Jerald (paní Fechková, ředitelka), Jiří Ployhar - Julius Sharpe (pan George), Helena Němcová - Charly Jordan (Sheila Borgwortová), Anežka Saicová - Shannon Dee (Peaches), Luděk Čtvrtlík - Don Lake (Bert), Vojtěch Hájek - Evan Hannemann (Sean), Antonio Šoposki, Vojtěch Flígr, Eva Zítková, Ondřej Kohoutek

Překlad: Michal Štýber
Dialogy: Robert Jícha, Vojtěch Hájek
Zvuk: Petr Slavík
Produkce: Petr Skarke
Režie: Vojtěch Hájek
Pro SkyShowtime vyrobilo Iyuno - 2023 (1-4) / 2024 (5-7)
Naposledy upravil(a) Grizzli5690 dne 26 úno 2024 20:41, celkem upraveno 1 x.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

To nemyslíte vážně Vojtěch Hájek je nejmíň můj oblíbený režisér, docela na všechno, co šáhne to zkazí, proč dostal další sérii, opět nedodržel dabéra?! :vztek:

jako nahradit Jana Vondráčka za Filipa Švarce, to se mi jen zdá... :shock:
DAW
Příspěvky: 11
Registrován: 24 srp 2022 16:41

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od DAW »

Naprosto souhlasím, vpodstatě jediné důležité obsazení byl Jan Vondráček... Říkal jsem si, co to zase kdo vymyslel, ale hned jak jsem uviděl kdo je napsaný pod režií tak už to bylo všechno jasný. To na tom těm zadavatelům jako vůbec nezáleží???
origamirek
Příspěvky: 234
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od origamirek »

Kdo jiný? :lol: :lol: :lol:
Složíme se na tričko s nápisem "You had one job"?
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

No, tak to není možný, to je hnus..
Naposledy upravil(a) Darth Vader dne 20 úno 2024 08:06, celkem upraveno 1 x.
Ne každý nový dabing je špatný.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od bernyz »

Ještě když v origo filmu Švarc byl...
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od Hoko99 »

Achjo... Hájka jsem měl rád jako dabéra, ale už mě pěkně...
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od Maximas »

Nepřestává mě udivovat, jak pan Hájek dokáže naprosto ignorovat hlasové obsazení v rámci nějaké série. Výborně zvolená dabingové obsazení (Tenkrát v Hollywoodu, Top Gun) se střídají s ohromnými přešlapy a bohužel to schytala i má oblíbená série o sprostém plyšákovi. Nevím, co je větší flusanec do obličeje, jestli neobsazení Jana Vondráčka (pořád je tu nějaká ta možnost, že prostě neměl čas) nebo obsazení hned několika dabérů, kteří už v původních dvou dílech vystupovali na jiných hercích. Připadá mi to skoro až jako provokace. Ze začátku jsem si myslel, že bude pan Hájek na režisérské pozici záruka kvality, bohužel mě svými dalšími pracemi čím dál více přesvědčuje o opaku.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2657
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od KOMZA »

Ne. Tohle fakt ne. Bez přehánění, zvládla jsem jen pár minut, dál už nemůžu. Člověk by řekl, že tady je obsazení Teda po dvou filmech a naprosto geniálních výkonech Jana Vondráčka zcela jasné a samozřejmé, a ono ne. Pokud tedy není na vině jeho nedostupnost, pak si to nedokážu vysvětlit ničím jiným, než že jde o ignoranci. On by možná nemusel být Filip Švarc špatný, kdybych mu dala šanci a zhlédla víc než pár minut, ale pominu-li, že už má důležitou postavu v Méďovi, vrací mě to do doby přeobsazení Griffinových... Škoda, co na to říct, takhle to opravdu dopadnout nemělo...
rozzokgg
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2024 12:31

Re: Méďa / Ted (2024)

Příspěvek od rozzokgg »

Kdy má vyjít dabing pro 5 až 7 díl?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“