Deadpool & Wolverine (2024)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od jackb »

Jana Šťastného ať radši už na nikoho neobsazují, protože ten Ultron se v nějaké podobě nedávno vrátil hned 2x a v budoucnu by to mohl být problém. Nehledě na to, že by mohl záporáka nové Fantastické čtyřky hrát Antonio Banderas. A třeba mě zabíjte, já chci aby se na Jackmana vrátil normálně Zdeněk Mahdal. Na Stewarta byl obsazen normálně Pavel Soukup a na pidi roli Grammera dokonce sehnali Miloslava Študenta, který měl v dabingu sakra velkou pauzu, tak nevím proč by tady to mělo být jinak.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Protože to spojení je produkt obsazování se kamarádů z Mokrý čtvrti TSJP mezi sebou a nemá s originálem nic společnýho. Nemělo vzniknout v první řadě. Úplně mění tu postavu jako takovou, to si říkejte co chcete. je to tak.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

Já nechápu, co je na panu Mahdalovi špatného. Jackmana dabuje skvěle a myslím si, že si po těch cca 20 letech nejen X-Men filmů vysloužil být jeho přední dabér. A byla by to hrozná škoda, kdyby v tomto filmu, kde má Jackman ztvárnit Logana úplně naposledy, by ho zde jeho dabér nemluvil. Souhlasím s Komzou, dabingové obsazení filmu Wolverine byla velká chyba, Jan Šťastný se ani trochu nehodí.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od bloom »

Darth Vader píše: 15 úno 2024 19:27 Jackmana dabuje skvěle a myslím si, že si po těch cca 20 letech nejen X-Men filmů vysloužil být jeho přední dabér.
Sto lidí, sto chutí. Pokud Hugh Jackmana dabuje pan Mahdal, přepínám na originál, protože v tomto případě se jeho herecký projev oproti originálu dost liší . Jiří Dvořák a Jan Šťastný jsou podle mě o dost vhodnější volby.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

Souhlasím, každý má svůj názor. Ale do tohoto filmu by byl pan Mahdal ideální, jelikož Wolverina mluvil až na jeden případ furt. Proč po tolika letech dělat zbytečnou změnu.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Ve vší úctě bloome, ale nemáš pravdu. Není názor jako názor. Tohle není o chuti nebo názoru. Kdyby to totiž bylo obráceně, tak by měl přesně opačný "názor". Tady nezazněl žádný argument pro Zdeňka Mahdala kromě času, tohle totiž není o něm. Tohle je jen zastávání se zvyku. Stejně jako třeba u Toma Hankse, kde jsou ze zvyku dodržovaní Aleš Procházka a Jiří Dvořák, i když prostě nedávají smysl. Bohužel u dabingových tvůrců se ta zvykytýda a lenost přemýšlet vyskytuje taky. A těch příkladů je daleko víc.

Zdeněk Mahdal si ničím nic "nevysloužil". To, že obsazovali kamarádi nebo tvůrci bez invence není nic co by stálo za oslavu.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5053
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Joe Black »

Za mě na Jackmana jedině Zdeněk Mahdal, tím spíš na Wolverina.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Já vám to připomenu až se zase někde budete pokrytecky opírat o nějakou návaznost. Protože řekněmě, že přistoupím na vaše pravidla. Zdeněk Mahdal i Jan Šťastný jsou tady z kola venku. Nebo když se vám to nehodí, tak ta pravidla neplatí?
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od TmavyCyklista »

hele jako ja chci na dedpola boucka :evil:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Když můžou lidi chtít Mahdala na Wolverina, tak může Bouček dabovat Deadpoola, to už je jedno.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“