Deadpool & Wolverine (2024)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD

Postavy, návrh dabingu:
Ryan Reynolds (Wade Wilson / Deadpool) - Saša Rašilov
Hugh Jackman (Logan / Wolverine) - Zdeněk Mahdal
Leslie Uggams (slepá Al) - Regina Řandová / Jaroslava Obermaierová
Morena Baccarin (Vanessa) - Petra Hobzová
Rob Delaney (Peter) - Martin Hruška
Karan Soni (Dopinder) - Ivan Jiřík
Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) - Viktorie Taberyová
Stefan Kapičič (Colossus) - Zbyšek Horák
Matthew Macfadyen (Paradox) - Martin Preiss
Aaron Stanford (John Allerdyce / Pyro) - Bohdan Tůma
Jennifer Garner (Elektra) - Šárka Vondrová
Emma Corrin (Cassandra Nova) - Zuzana Černá

Nepotvrzená camea postav:
Owen Wilson (Mobius M. Mobius) - Jakub Saic
Tom Hiddleston (Loki) - Lumír Olšovský
Patrick Stewart (Profesor X) - Pavel Soukup
Halle Berry (Storm) - Dana Černá
James Marsden (Cyclops) - Filip Jančík
Ben Affleck (Daredevil) - Zbyšek Pantůček / Lukáš Hlavica
Ian McKellen (Magneto) - Petr Pospíchal / Alois Švehlík
Nicholas Hoult (Beast) - Petr Neskusil
Dafne Keen (Laura) - Karolína Křišťálová
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch) - Helena Dvořáková
Wesley Snipes (Blade) - Bohdan Tůma
Taylor Swift (Dazzler) - Anna Suchánková
Naposledy upravil(a) Darth Vader dne 22 úno 2024 21:11, celkem upraveno 12 x.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

U samotného Deadpoola to bude s jeho obsazením trochu problém. V obou Deadpoolech ho mluvil Libor Bouček, který ale v MCU mluví Kapitána Ameriku, takže to asi nepůjde. I přesto, že se už Steve Rogers v MCU prý neobjeví (ale kdo ví, u Wolverina to říkali taky). Za mě by byl na Deadpoola nejlepší Saša Rašilov, kterého jsem napsal i do návrhu. Podle mě by i dokázal pěkně vystihnout Deadpoolův charakter. Osobně si ale myslím, že bude obsazen Ondřej Brousek, který dělal Ryana Reynoldse ve filmu Free Guy, který režíroval pan Žďánský. A je známo, že on rád drží svá dabingová spojení..
Ne každý nový dabing je špatný.
DAW
Příspěvky: 11
Registrován: 24 srp 2022 16:41

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od DAW »

Mě by Ondra Brousek vůbec nevadil, zato se ale spíš bojím jestli dostaneme Zdeňka Mahdala... Pan Žďánský ho moc neobsazuje co jsem si tak všiml, a i v tom nedávném Lego filmečku, kde byly úplně všichni podle MCU, dělal Wolverina Šťastný. A pak samozřejmě potencionální vedlejší postavy, tam čím víc dodržení tím líp.
Kubajs86cz
Příspěvky: 89
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Kubajs86cz »

Proč by to nemohlo jít s Boučkem, když si vezmeme že v NWH Tobyho Spidermana dělal Jan Maxian a ten dělá i Thora
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od KOMZA »

Ale na druhou stranu byl dodržen na Coulsona, tak doufám, že u Wolverina k žádným experimentům nedojde, to snad nehrozí. Naopak zrovna u samotného Deadpoola se modlím, aby ke změně došlo. Vlastně bych si dovedla představit dost razantní překopání obsazení obou předchozích filmů (ideálně jejich úplné předabování, ale budu snít dál). Už si nejsem jistá, zda jsem obsazení Free Guye kritizovala tady veřejně, či jen v duchu, ale paradoxně si tu Ondřeje Brouska dovedu představit, kdyby byl problém se zabráním Filipa Jančíka. Ale Libora Boučka jako Deadpoola už potřetí zkrátka nezvládnu, stejně tak případnou absenci Zdeňka Mahdala. Tak uvidíme...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od jackb »

Jenže u Jana Maxiána si to člověk ani nespojí jak rozdílně je dabuje a i to se s Avengers: Secret Wars může vymstít. A rozhodně se pokusí do toho filmu narvat snad všechny a tak to chce dávat pozor a neriskovat, když tam toho Evanse můžou dát. Libor Bouček a Filip Jančík proto radši ne, Saša Rašilov by byl jistě fajn, ale tam s osudem Mysteria taky není taky nic vytesáno do kamene. Za mě dabuje Reynoldse nejlépe Zdeněk Hruška, který by se sednul dokonale, ale pokud by ho daboval Ondřej Brousek, který je mu hlasově podobný, tak se zlobit nebudu.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Jestli bych si od pana Žďánského po všech těch jeho spojeních opravdu přál nějakou změnu, tak tady. Prosím pěkně, obsďte na Jackmana někoho jiného.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 424
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Grizzli5690 »

Za mě by se na hlavní duo hodilo spojení Ondřej Brousek - Jan Šťastný. Pan Šťastný Wolverina daboval i v tom Lego filmu a mám tušení, že to bude i zde.
DCernoch
Příspěvky: 79
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od DCernoch »

Grizzli5690 píše: 15 úno 2024 16:42 Pan Šťastný Wolverina daboval i v tom Lego filmu a mám tušení, že to bude i zde.
I před několika lety ve filmu Wolverine. Ten sice nerežíroval pan Žďánský, ale tak jde mi o to že si to nevymyslel on. :D Jinak s Ondrou Brouskem souhlasím že se hodí na Reynoldse a určitě by zvládl i přímo Deadpoola.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od KOMZA »

Brocc píše: 15 úno 2024 16:19 Jestli bych si od pana Žďánského po všech těch jeho spojeních opravdu přál nějakou změnu, tak tady. Prosím pěkně, obsďte na Jackmana někoho jiného.
Jako by nestačilo, že Deadpool už v minulosti doplatil na nedodržení spojení a setkal se s oprávněnou kritikou (nejen tedy kvůli tomu obsazení)... Proč měnit něco, co funguje? Navíc po tolika filmech, a to i v rámci série. A zrovna výše zmiňované obsazení Wolverina z 2013 byla prostě chyba.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“