Jeden život / One Life (2023)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
cenda
Příspěvky: 742
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od cenda »

Nejsem pobouřený, spíš občas přestanu krotit svou jízlivost :D Nešlo a nezkusil, protože tohle není kreativita, ale sebevražda. Nikdy v životě bych si nedovolil kritizovat umění pana Suchého, v Semaforu je skvělý a na svůj věk je v obdivuhodné kondici. Ale je potřeba si položit otázku, proč například nikdy nehrál Cyrana, Leara či nějakou jinou postavu z klasického divadla. Jeho role jsou jiné a on není klasický herec, už jen to by mohlo být pro dabing překážkou. Navíc je to zas a znova furt dokola. Důvod proč starší herci nedabují je ten, že nemají postřeh, nedokážou roli odmluvit, udýchat.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
UeuAm
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023 19:26

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od UeuAm »

Dobrá, to jsem rád. :)
Tak a co třeba pan Přeučil? Ten si dábnul r. 2022 a je taky poměrně aktivní a pokud se nepletu, tak snad i vyučoval na herecké škole, jak správně vyslovovat :)

Taková dvojice Jaroslav Satoranský a Jan Přeučil, to by bylo taky skvělé :)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2656
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od KOMZA »

Pan Přeučil je sice matador a mistr mluveného projevu a stále mu to náramně mluví, ne že ne. Ale už dříve jsem se doslechla, že ani on by už do ničeho většího nešel. Ovšem popravdě je možné, že tohle paradoxně není vlastně„úplně velké“. Nicméně podobně bychom postupně mohli smýšlet o všech hercích vyšší věkové kategorie (bez ohledu na vhodnost), přičemž u většiny bychom nakonec přece jen skončili u stejného či velice podobného důvodu...
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“