Jeden život / One Life (2023)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od dabing fans »

Nemyslím si, že je to mimo realitu, kdyby jim dali dostatek času na přípravu, tak nevidím důvod proč by to nešlo. Stejně je to všechno jenom o lidech, takže když by měl někdo zájem, tak jde všechno. Ale musí se chtít.
cenda
Příspěvky: 742
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od cenda »

Jenže vy pořád pracujete s tím, že oni chtějí dabovat, ale nikdo jim to nenabízí. Přitom zrovna oni dva řekli (a několikrát to při různých příležitostech zopakovali), že dabovat už prostě nechtějí.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Galapetr
Příspěvky: 30
Registrován: 18 pro 2010 12:14

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od Galapetr »

Také je to o tom,že oba pánové byli a jsou velcí profesionálové a pokud jejich léta a zdraví už nedovolí 100% výkon na který jsme od nich ostatně byli vždy zvyklí,tak do toho prostě nejdou.
UeuAm
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023 19:26

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od UeuAm »

Nějaké novinky o tvorbě dabingu pro tento film?
Film jsem ještě neviděl, ale za mě by se mohl zkusit oslovit pan Jiří Suchý, který je sám dle svých slov workoholik a jakožto hudebník by to třeba nebylo tak složité s ním tvořit dabing. I když jej nikdy nedělal...
Ještě jsem slyšel pana Krampola, kterému hlas poněkud změknul a třeba by se taky nechal přemluvit. Věkově by se určitě hodil.
Každopádně doufám, že se dabing povede, když se jedná o film z českého prostředí :)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od Budy »

Myslím, že jedna varianta je nereálnější než druhá. :lol: Nakonec to skončí tak, že Hopkinse bude mluvit někdo z trojice Pospíchal, Kalva, Maryška. :|
18.05.2008 – 07.05.2015
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od dabing fans »

To já právě doufám, že snad vyjde někdo z této trojice Kostka, Švehlík, popřípadě Frej.
UeuAm
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023 19:26

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od UeuAm »

Budy píše: 19 bře 2024 20:53 Myslím, že jedna varianta je nereálnější než druhá. :lol: Nakonec to skončí tak, že Hopkinse bude mluvit někdo z trojice Pospíchal, Kalva, Maryška. :|
Doufám, že ne :) Ale z těchto tří bych tam nejraději, když už, tak P. Pospíchala :)
cenda
Příspěvky: 742
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od cenda »

UeuAm píše: 19 bře 2024 16:12 Nějaké novinky o tvorbě dabingu pro tento film?
Film jsem ještě neviděl, ale za mě by se mohl zkusit oslovit pan Jiří Suchý, který je sám dle svých slov workoholik a jakožto hudebník by to třeba nebylo tak složité s ním tvořit dabing. I když jej nikdy nedělal...
Ještě jsem slyšel pana Krampola, kterému hlas poněkud změknul a třeba by se taky nechal přemluvit. Věkově by se určitě hodil.
Každopádně doufám, že se dabing povede, když se jedná o film z českého prostředí :)
Ano, já myslím, že 93 let je přesně ten věk, kdy by se mělo začít s dabingem. To je člověk plný sil, produktivní, přizpůsobivý novým okolnostem, skvěle vidí, perfektně slyší a postřeh má jak šakal.

Zhruba podobně na tom bude i Jiří Krampol. Já tady nechci zabíhat do nějakých bulvárních vod, ale myslím, že na panu Krampolovi je už léta patrné, že postřeh, dech a hlasová flexibilita je zcela úměrná minimálně jeho věku.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7048
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od Michaela2 »

Cenda to dokonale shrnul :)
UeuAm
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023 19:26

Re: Jeden život / One Life (2023)

Příspěvek od UeuAm »

cenda píše: 20 bře 2024 18:51
UeuAm píše: 19 bře 2024 16:12 Nějaké novinky o tvorbě dabingu pro tento film?
Film jsem ještě neviděl, ale za mě by se mohl zkusit oslovit pan Jiří Suchý, který je sám dle svých slov workoholik a jakožto hudebník by to třeba nebylo tak složité s ním tvořit dabing. I když jej nikdy nedělal...
Ještě jsem slyšel pana Krampola, kterému hlas poněkud změknul a třeba by se taky nechal přemluvit. Věkově by se určitě hodil.
Každopádně doufám, že se dabing povede, když se jedná o film z českého prostředí :)
Ano, já myslím, že 93 let je přesně ten věk, kdy by se mělo začít s dabingem. To je člověk plný sil, produktivní, přizpůsobivý novým okolnostem, skvěle vidí, perfektně slyší a postřeh má jak šakal.

Zhruba podobně na tom bude i Jiří Krampol. Já tady nechci zabíhat do nějakých bulvárních vod, ale myslím, že na panu Krampolovi je už léta patrné, že postřeh, dech a hlasová flexibilita je zcela úměrná minimálně jeho věku.
Rozhodně jsem nechtěl někoho pobouřit, ale třeba by to nějaký kreativní režisér zkusil...
Každopádně i já vím, že je to téměř nemožné.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“