Ranč u zelené sedmy

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od oberon »

Tak jsem si až dneska všiml, že když u Ranče běží titulky, tak je na konci napsáno "vyrobila ČT blablabla a Ateliéry Zlín a.s. To vypadá, že ten dabing několika postav obstarával zezačátku Zlín.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Lukiz »

Já myslím, že to tam někde na Moravě celkově natáčeli.
Uživatelský avatar
camper
Příspěvky: 122
Registrován: 14 črc 2009 15:00
Bydliště: Zlín

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od camper »

Je mozne ze to nataceli na Morave. A jeden dil nataceli i ve Zline, ten jak se chteji nastehovat do panelaku
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od DAN K. »

to nebude dabing, v prvni rade je to filmove studio, ale jinak teda musim rict, ze hlas petra rychleho, ac ten slovensky herec mluvi uplne jinak, je velmi dobre vybrany
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Džejňulka »

DAN K. píše:to nebude dabing, v prvni rade je to filmove studio, ale jinak teda musim rict, ze hlas petra rychleho, ac ten slovensky herec mluvi uplne jinak, je velmi dobre vybrany
Petr Rychlý se mi tam vždycky hodil, nadabovaná je i Elis, i když trochu moc uječená na můj vkus, ale origoš hlas neznám
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Budy »

Elis mluví Klára Šumanová. V pozdějších dílech už mluví vlastním hlasem. A ještě je myslím nadabovaný Štěpán.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Džejňulka »

Budy píše:Elis mluví Klára Šumanová. V pozdějších dílech už mluví vlastním hlasem. A ještě je myslím nadabovaný Štěpán.
taky myslim, že je
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Matt.Murdock
Příspěvky: 37
Registrován: 22 srp 2011 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Matt.Murdock »

Teď na ten seriál koukám a říkám si - jak je možné, že obsadili tolik herců, co zároveň dabují... No, snad každá vedlejší postava je předabovaná - nevíte proč? Zaslechl jsem tam několikrát Mikro Musila, Dalimila Klapku, Janu Drbohlavovou... Že by tolik herců nemluvilo "správným" standardizovaným středočeským přízvukem?
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Ranč u zelené sedmy

Příspěvek od Mnata »

Matt.Murdock píše:Teď na ten seriál koukám a říkám si - jak je možné, že obsadili tolik herců, co zároveň dabují... No, snad každá vedlejší postava je předabovaná - nevíte proč? Zaslechl jsem tam několikrát Mikro Musila, Dalimila Klapku, Janu Drbohlavovou... Že by tolik herců nemluvilo "správným" standardizovaným středočeským přízvukem?
Vím, že hlavní mužskou roli Kudrny hraje slovák a tak ho předabovali někým s "čistou" češtinou.

A víš, že když jsem to viděl tehdá, ani mi to nepřišlo a přišel jsem na to, že to je dabing, až o dost později ? :-?
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“