Tao Tao Premiéra TV

Chwiz12345
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2023 17:14

Re: Tao Tao Premiéra TV

Příspěvek od Chwiz12345 »

Ahoj, vlastním 3.dily v České verzi. Ano, běželo to na tv Prima.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Tao Tao Premiéra TV

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Tao Tao Premiéra TV

Příspěvek od Alesfiala »

Krikri píše: 08 bře 2023 00:16 Ano, Nilse Holgerssona komplet všech 52 dílů odvysílali roku 1992 na STV, tehdy tam běžel každou neděli ráno. Pravidelně jsem ho sledoval a pár dílů si i nahrál na MC kazety, z té doby se mi ale dochovaly jen dva díly - 27 a 43, z toho druhého mám na svém Youtube kanálu už asi 15 let ukázku: https://www.youtube.com/watch?v=Wsf8WxTZATQ
Slovenský dabing Nilse vyrobený v Košicích je velmi vydařený, s jiným dabingem bych ten seriál snad už ani nechtěl, natož s amatérským rychlodabinem, bohužel je absolutně nesehnatelný, STV ho za celých 30 let ani jednou nezreprízovala a kdo ví, jestli ho vůbec ještě mají v archivu.:(
Našel jsem díly 46-52 v japonštině s anglickými titulky. Pokud bys lpěl na košickém dabingu, můžeš se ještě zeptat přímo RTVS, zda ho má ještě v archivu a zda by se dal od nich koupit pro sebe. Případně by se mohly titulky přeložit a pro větší pohodlí namluvit. Ale nikam veřejně bych to raději nedával a bůhví, zda by měl ode mě někdo další zájem :D Jo, zkusme obnovit éru rychlodabingů
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“