Rychle a zběsile 10 - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Rychle a zběsile 10 - trailer

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | RYCHLE A ZBĚSILE 10

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=tE1L3h7w2Yk
V českém znění: Daniel Dítě - Vin Diesel (Dominic Toretto), Lucie Svobodová - Michelle Rodriguez (Letty Torettová), Jan Hájek - Jason Momoa (Dante Reyes), Filip Švarc - Sung Kang (Han Seoul-Oh), Ladislav Cigánek - Jason Statham (Deckard Shaw), Pavel Vondra - Tyrese Gibson (Roman Pearce), Martin Stránský - John Cena (Jakob Toretto), Petr Gelnar - Ludacris (Tej Parker), René Slováčková - Brie Larson, Charlize Theron (Tess, Cipher), Vlasta Peterková - Rita Moreno (Abuela Torettová), Jan Šťastný (komentář)

Překlad: Petr Finkous
Dialogy a režie: Jan Pecha
Pro Universal Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2023
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od ClickCZ »

Doufám že ten Petr Stach na Momou je jen v traileru a není to finální volba :roll: :roll:
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Zdá se mi že mi ten hlas, přišel nějaký divný, když jsem slyšel poprvé.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 425
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od Grizzli5690 »

Tady by se za mě na Momou myslím hodil víc Jakub Saic, než pan Stach.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od jackb »

Je to trailer, tam to bude znít hůř (a zvlášť u někoho kdo tak často nedabuje) než potom ve výsledném filmu, ale asi bych radši taky někoho jiného. Stejně nevýrazně zněl Petr Stach v i trailerech na Black Widow a ve výsledném dabingu to bylo lepší, ale pořád mi přišlo, že to nebylo úplně ono (podle mě opakující se problém u marvelovek ve 4. Fázi - dabér zvládá buď tu vážnou polohu nebo tu odlehčenější, ale obě vyjímečně). Momoa si to zjevně hrozně užívá a má hrát přehnanýho záporáka a po tom v traileru není ani stopy - ano nebude to nějak náročná role, ale i v těch akčňácích se ty role dají zkazit a proto bych volil někoho kdo přece jenom už dabing zvládá. Oosbně by se mi líbil Martin Preiss, ale teda toho Jakuba Saice jsem tak nějak očekával. Ale pokud to bude režírovat Jan Pecha, tak jsem otevřený i Petru Stachovi.
sharpshark
Příspěvky: 32
Registrován: 19 črc 2008 13:10

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od sharpshark »

Dovolím si doplnit:

- překlad Petr Finkous
- Vlasta Peterková dabuje postavu jménem Abuela
- Momou dabuje Jan Hájek, nikoliv Petr Stach
Poky463
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2023 14:30

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od Poky463 »

Já osobně doufám ve všechny staré hlasy. Doufám že Ramsey bude dabovat Irena Máchová, Miu Jitka Ježková, apod.. Petr Stach mi na Momou upřímně nevadí. Každopádně, opravdu bych rád všechny staré známé hlasy.
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od DAN K. »

Tohle mě fakt štve, přesně kvůli takovejhle počinům pak diváci nadávají na dabing a uráží lidi v něm pracující... taky už se tam na tom youtubu rozjíždí v komentářích slušnej shitstorm... Já velmi oceňuju kreativitu, ale tohle je přesně ten případ, kdy měl někdo soudný ve studiu říct: "hele v originále mají Mamoovy repliky úplně jiný vyznění, tenhle dabing ten trailer úplně zabíjí, běžnej divák vůbec nerozlišuje, že je to dabing "jen pro trailer", tohle nemůžme vypusit ven, předělejme to..."
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

myslíte že by to zvládl Martin Zahálka?
dabing fans
Příspěvky: 461
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Rychle a zběsile 10 / Fast X

Příspěvek od dabing fans »

Martin Zahálka by to určitě zvládl taky skvěle, ale co kdyby se v příštím filmu vrátil Dwayne Johnson? I když to není zas tak pravděpodobné, ale stát se to může, možná kdyby nedošlo v tom spin-offu k přeobsazení z Tomáše Juřičky na Martina Zahálku, tak bych se tomu nebránil. Ale v tomto případě se také přikláním k tomu, aby ho pokud možno daboval Martin Preiss.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“