Blondýnka / Blonde

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Blondýnka / Blonde

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Netflix

V českém znění: Zuzana Ščerbová - Ana de Armas (Norma Jeane / Marylin Monroe), Petr Gelnar - Tatum Shank (Dick Tracey), Jiří Ployhar - Toby Huss (Whitey), Kateřina Peřinová - Julianne Nicholson (Gladys), Martina Kechnerová - Sara Paxton (Flynnová), Linda Křišťálová - Lily Fisher (mladá Norma Jeane), Zdeněk Maryška - Dan Butler (I.E. Shinn), Michal Michálek - Xavier Samuel (Cass), Petr Neskusil - Evan Williams (Eddy Robinson Jr.), Jan Šťastný - Adrien Brody (Arthur Miller), Filip Švarc - Bobby Cannavale (Joe Di Maggio), Jiří Valšuba - Ned Bellamy (Doc Fell), Zuzana Skalická - Mary-Pat Green (Tracey), Marek Libert, Pavel Šrom, Jakub Saic, Pavel Vondrák, Ludvík Král, Ivo Hrbáč, Bohuslav Kalva, René Slováčková, Regina Řandová a další

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Leona Ondráčková
Zvuk: Milan Blažek
Výsledný mix: Jan Simon
Produkce: Zdena Sirotková
Režie: Michal Michálek
Pro Netflix vyrobilo Studio Beep ve studiu babidabi - 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blondýnka / Blonde

Příspěvek od Kubaz »

Musím tedy říct, že Zuzka Ščerebová tady předvádí opravdu parádní výkon. Má krásný jemný hlas a velmi se snaží přiblížit originálu. O to víc zamrzí, že zbytek obsazení je mimořádně tuctový.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
dabing fans
Příspěvky: 425
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Blondýnka / Blonde

Příspěvek od dabing fans »

Naprosto souhlasím, Zuzana Ščerbová předvedla naprosto fenomenální výkon, řekl bych, že je téměř totožná s originálem což je naprosto skvělé. Moc jsem si přál, aby vyšlo toto spojení a když jsem viděl, že se to opravdu povedlo, tak mi to udělalo obrovskou radost. :-:

Jinak co se týče ostatního obsazení, tak bych chtěl vyzdvihnout Jana Šťastného na Adriena Brodyho, to mi taky neskutečně vyhovovalo. Ostatní je myslím si poměrně dost v pohodě, možná jen Filip Švarc mi moc neseděl na tu postavu, ale jinak jak říkám za mě velká spokojenost. :)
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Blondýnka / Blonde

Příspěvek od Rajesh »

Odpovědět

Zpět na „Filmy“