DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Aleš Procházka - Dwayne Johnson (Krypto), Filip Švarc - Kevin Hart (Ace), Jana Zenáhlíková - Kate McKinnon (Lulu), Martina Šťastná - Vanessa Bayer (PB), Radek Hoppe - Diego Luna (Chip), Valérie Zawadská - Natasha Lyonne (Merton), Ivo Hrbáč - John Krasinski (Clark Kent / Superman), Tereza Martinková - Olivia Wilde (Lois Laneová), Libor Hruška - Marc Maron (Lex Luthor), Lukáš Hlavica - Keanu Reeves (Bruce Wayne / Batman), Terezie Taberyová - Jameela Jamil (Diana Princeová / Wonder Woman), Milada Vaňkátová - Dascha Polanco (Jessica Cruzová / Green Lantern), Jakub Neumann - Toren - John Early (Barry Allen / The Flash), Michal Holán - Daveed Diggs (Victor Stone / Cyborg), Tomáš Borůvka - Jemaine Clement (Arthur Curry / Aquaman), Jan Cina - Ben Schwartz (Mark), Pavel Tesař - Thomas Middleditch (Keith), Martin Zahálka - Gavin McCrillis (Annubis), Miloš Vávra - Keith David (Dog-El), Marek Libert - Alfred Molina (Jor-El), Petr Gelnar - Dan Fogler (Carl), Jiří Krejčí - David Pressman (Corgi), Petra Tišnovská - Lena Headey (Lara), Tereza Chudobová - Busy Philipps (Mary Berry), Kateřina Petrová - Yvette Nicole Brown (Patty), Zuzana Ďurdinová - Maya Erskine (Mercy Gravesová), Petr Burian - Sam J. Levine (Waffles), Jolana Jirotková - Winona Bradshaw (Whiskers), Ladislav Novák - Dan Fogler (pilot), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Pavlína Kročová, Tomáš Novotný, Jan Raclavský

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Lukáš Polifka, Roman Čadek
Mix: Martin Jílek - SoundSquare
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions - 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Příspěvek od filip »

Dabéry z DC filmů distributor nechtěl (krom Batmana).
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 414
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Příspěvek od Darth Vader »

Tak v orginále ty postavy také nemluví stejní herci jako ve filmech, takže to podle mě není problém.
Ne každý nový dabing je špatný.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Vidím že Toren dostal další roli na dabování, předtím měl roli v nějaké německé komedii, kterou jsem doteď neviděl, jenom jsem ho viděl v popisku, že tam má dabovat nějakého DJ.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: DC Liga supermazlíčků / DC League of Super-Pets

Příspěvek od Joe Black »

Jako lidi musím říct, že nevím, kdy jsem se u nějakého dabingu tak nasmál jako u tohohle. Všemu za mě kraluje rozhodně Valérie Zawadská, která fakt neměla chybu. :-:

Ještě teď slyším její hlášku "Vidím úplný h****!" :D Což později doplnila: "Aktualizace: Jsem superrychlá, ale pořád vidím úplný h****!" :D BTW zrovna ona tam měla kromě výše zmíněného ještě pár sprostých hlášek, v dabingu normálně vypípaných, ale do toho děje to perfektně sedlo, fakt můžu směle doporučit.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“