God of War (2018)

Vychází v brzké době vaše oblíbená hra? Jak byste si představovali její české obsazení?
Odpovědět
dabing fans
Příspěvky: 433
Registrován: 10 srp 2019 09:57

God of War (2018)

Příspěvek od dabing fans »

Obrázek
Info: IMDB

Návrh na dabing:

Kratos - Jiří Schwarz
Atreus - Daniel Rchichev
Brok - Bohdan Tůma
Freya - Zuzana Ščerbová
Sindri - Martin Velda
Mimir - Miroslav Etzler
Baldur - Jakub Saic
Magni - Martin Stránský
Athena - Ljuba Krbová
Zeus - Otakar Brousek ml.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: God of War (2018)

Příspěvek od eroXman »

Anglický dabing je fakt výborný, hlavně Christopher Judge je naprosto parádní, i dabér Atrea byl skvělý. Nejvíc se mi líbil Mimir, celkově ta postava (nebo spíš jen mluvící hlava) je dobře napsaná, stejně tak jako ti trpaslíci Brok a Sindri. A hlavně ta hra je úžasná :D

Když už jsme u českého dabingu, tak Jiřího Schwarze bych dal na Broka, ten by byl skvělý a hlasově není daleko od originálu, Tůma je podle uplně mimo, stejně tak i Miroslav Etzler. Na Mimira bych vybral někoho jako Jaroslav Plesl, kterého jsem poprvé slyšel ve třetím Thorovi a na postavu, jako je Mimir (Mimir tam dává skvělé hlášky :D ), by seděl fakt slušně. Pavel Rímský by na Krata zněl taky dobře, přeci má taky hluboký hlas jako má Christopher.

Prohodil bych Martina Stránského a Jakuba Saice, MS by se mi zamlouval na Baldurovi (takový drsňácký hlas) a JS by skvělé zvládnul Magniho. Na Freyu by se zamlouvala Jitka Moučková. Akorát mě nenapadá, jaký dabér by se hodil na Sindriho, hlas Martina Veldy jsem slyšel naposledy tak ve filmu Doom, tady nedokážu porovnat, napadl mě snad jen Jan Dolanský, i když má jiný hlas než anglický dabér Sindriho.

Jsem ale rád, že tu někdo přispěl s návrhem, já neměl odvahu, jen jsem nad tím přemýšlel :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“