Avatar / Avatar

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Markus »

Jisté to je, psali mi to přímo z Bontonu.... ;) Tedy pokud už nic nezmění...
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Markus »

Kód: Vybrat vše

http://www.gorilla.cz/article/8276-avatar-dabovany-trailer--ultimatni-peklo.html
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1339
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Brocc »

musím se smát.... napsat že dabing je mrzáckej umí každej, ale zajímavý, že žádný odůvodnění, docela by mě zajímalo, co že to mrzáckýho tam bylo.... :roll:
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Markus »

Gorilla nikdy nezklame. Dabing je špatný tím, že je to dabing, nic víc. A nejvíc mě štve, že to tam píšou jako obecnou pravdu, jako fakt, to jsem vždy nesnášel. Ale tak čekal jsem to...
Obrázek
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1720
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Jack_6428 »

Musím souhlasit, napsal to nějakej idiot. Gorilla opravdu zůstnane jen gorilou. Co se jim na to sakra nelíbí? Vždyť ten dabing je super. Překlad je místy blbej, ale to se imho zlepší. Jinak to je pohoda. Líbí se mi to natolik, že poslední hodinu se snažím být Pavlem Soukupem a furt dokola řvu do traileru "...od režiséra Jamese Camerona...režiséra Terminátora, Vetřelců, Terminátora 2, Pravdivých lží a Titanicu...". :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Geser »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Avat%C3%A1r

Já bych to tak zle neviděl... :)
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Markus »

Páni, díky za odkaz! To ovšem opravu svádí k zamyšlení... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Markus »

No jo, jsou nejvíc slyšet, potvory... :lol:

EDIT: To je prostě problém, že ti, kterým se dabing líbí, skoro nejsou slyšet. A pak to z pohledu třetí osoby musí vypadat, že vlastně dabing "všichni" nenávidí. Jenomže kdo má náladu vlézt na Gorillu či MovieZone a začít se tam s nimi přít, že ten dabing není špatný. Nikam by to nevedlo a ještě by se člověk zbytečně rozčiloval. Naštěstí čísla sledovanosti pořadů v televizi mluví pořád jasně, jinak bychom se tu už dávno dívali všichni povinně jen s titulkama...
Obrázek
Aslan
Příspěvky: 125
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Aslan »

Já si prostě nemůžu pomoct. Mně se dabing traileru prostě nelíbý. Většina hlasů je vybraná dobře ale co se kvality překladu a dabingových výkonů týče mi to trhá uši. Navíc ten pán co čte titulky jako OD REŽISÉRA FILMŮ... mi přijde dost nevýrazný. V traileru je na ty popisky kladen velký důraz a v dabingu to úplně zaniklo. Nechápu proč ty popisky někdo nepředělal do češtiny jako téměř všude jinde ve světě. P.S. Jsem rád že jde film do kin s dabingem protože kvalitní překlad a dabing si film zaslouží. Co mě ale nepotěšilo je to, že titulkované kopie budou pouze u 2D verzí. I když totiž na filmy s dabingem chodím do kina rád, tak zrovna u Avatara jsem chtěl slyšet původní znění.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1720
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Avatar / Avatar

Příspěvek od Jack_6428 »

Já se už nemůžu dočkat...ten dabing, pokud bude stejnej jako v traileru, bude úplně fantastickej..a v 3D ? To bude největší nářez... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A nevíte, kdy začnou běžet trailery v TV ??

Zabte ty kretény pls:
http://www.filmografie.cz/?clanek=753-b ... i-zklamani
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“