V českém znění (podcast)

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 504
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od John B »

Je celkem škoda, že se neudělala nějaké epizoda k oslavě výročí 100 let Disney, nemyslíte? :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7048
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Michaela2 »

Nobody píše: 10 říj 2023 15:46 Neříká tam náhodou "Dráža" Kočová? :-)
Fakt tam říká Káča - divné. :-?

Když už jsme u toho Dallasu, tak by mě zajímalo, proč Lucy = Charlene Tilton v dalších sériích nedabovala Monika Kobrová. :-?
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Pan X »

Já bych chtěl hrozně moc poprosit Richarda o epizodu na seriál Sexuální výchova. Kde by si pozval Matěje Převrátila, Sabinu Rojkovou, Jana Baťtka, Josefa Honzíka, Annu Novotnou, Miloslava Königa, Robina Paříka, Týnu Průchovou, Martinu Jindrovou a také pana Vojtěcha Hájka. Takto bych nějak viděl složení hostů, ale pokud by se nepovedlo všechny pozvat, tak rozhodně by neměli chybět první tři dabéři hlavních rolí. To by byl dokonalý díl. :-: Taktéž poprosím KOMZU jestli můj návrh předá, moc prosím. :D
DCernoch
Příspěvky: 79
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od DCernoch »

Robin Pařík už v pořadu byl a pochybuju, že by si ho pozval podruhé, ale s tím zbytkem i s tématem souhlasím, to by moh být zajímavý díl.
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 504
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od John B »

Ohledně Sexuální výchovy bych to viděl takto - Matěj Převrátil, Sabina Rojková, Jan Battěk, Dana Černá (+ možná i Anna Novotná).

Miloslav König by si zasloužil vlastní díl, který by mohl být delší a věnovat se Ledovému království a případně i obecně Disney a pozvat si spolu s ním i Andreu Elsnerovou, Terezu Martinkovou, Václava Koptu a Moniku Absolonovou.
RichardWagner
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2018 21:52
Bydliště: Praha

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od RichardWagner »

Ahoj a dobrý den!

Tady Richard. Předem moc děkuju za kritiku, chválu i návrhy na hosty, čtu je od samého začátku, vážím si jich a spolu z KOMZOU je konzultujeme a dáváme díly dohromady. :)

Jak jste si asi všimli, už chvilku žádný díl nevyšel, dostal jsem se s pořadem do nějaké slepé uličky a chtěl jsem z ní raději najít cestu, než vydávat "výplňové" díly, jen aby něco vycházelo.

Za posledních pár týdnů jsem sepsal několik scénářů na nové "speciály", ve kterých budou z velké části více než 2 hosté zároveň. Někdy i šest :)

V produkci a dojednávání termínů jsou díly, které se budou týkat filmů her či seriálů, které všichni dobře známe. O zvučná jména nebude nouze. V rámci těchto speciálů se ovšem budou někteří hosté opakovat, protože ten či onen dabér už u mě mohl být, ale pozvat do speciálu celou partu, ale hlavního hrdinu ne, by za mě byla škoda. Tak snad to vy i další diváci překousnete.

Takže se těšte, teď v úterý 7.11. točíme v devadesátkovém studiu, kde se zastavil čas, speciál s ONDŘEJEM HEJMOU, který se významně podílel na předrevolučním dabingu západních filmů, které sem tehdejší režim nepouštěl. :)

Tímto bych se vás i rád zeptal, zdali by vás něco o tomto tématu zajímalo, když pomineme DIRTY DANCING - PŘISPROSTLÉ TANCOVÁNÍ anebo "Návrat ňiňjy".

Za otázky budu vděčný :)

Dále chystáme Vánoční speciál, ale o tom až za chvíli...


Moc díky za podporu, sledujte České znění, sledujte instagram, (https://www.instagram.com/vceskemzneni_novinky) protože tam budu také dávat prostor pro otázky od diváků, což bude součástí nového konceptu pořadu.

Díky,
Richard
RichardWagner
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2018 21:52
Bydliště: Praha

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od RichardWagner »

Jo a speciál Sex Education bude taky :) S hlavní trojkou
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Pan X »

Velice vás zdravím Richarde. Udělal jste mi velkou radost s tím speciálem ohledně Sex Education. :-: :-: Taktéž se těším na další díly vašeho pořadu. ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Joe Black »

Ríšo Sex Education bude super, předem za něj díky. :-: Já jen připomenu to, co tu kdysi padlo u návrhů na ty "tématické speciály":

* Hvězdná brána: Pavel Rímský, Miloslav Mejzlík, Simona Postlerová, David Prachař
* Čarodějky: Jitka Moučková, Tereza Chudobová, Kateřina Lojdová, René Slováčková, Hana Ševčíková, Marek Libert (případně Barbora Munzarová)

To byly a jsou takové dvě velké srdcovky dlouholeté (a je pochopitelné, že těch lidí je tolik, že asi nikdy nepůjde, aby vyšli všichni z toho hlavního výčtu), a kdybych přidal i nějakou srdcovku a fenomén aktuální:

* Červená, bílá a královsky modrá: Václav Šanda, Daniel Krejčík

Jinak určitě bych byl pro nějaký větší speciál k výročí 100 let studia Disney.

EDIT: Plus mě ještě napadl další ikonický seriál - Červený trpaslík. To by mohl být taky dobrý tématický díl.

Nebo když už jsme u těch sci-fi věcí, co mix kapitánů ze Star Treků? Pavel Soukup, Sylva Talpová, Martin Preiss, Jiří Dvořák, Daniel Dítě / Libor Hruška, případně z novějších Petr Štěpán a Hana Kusnjerová.
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 425
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Grizzli5690 »

Já bych zase velice rád poprosil o díl s tématem "Jak jsem poznal vaši matku", kde bych rád znovu pospolu slyšel hlavní hlasy postav (Písařík, Elsnerová, M. Novotný, D. Novotný, Chudobová) a taky bych u toho uvítal i pana Jančíka. :D

A pokud by se to někdy podařilo, určitě bych například uvítal dabéra Ludvíka Krále (nejobsazovanější dabér vedlejších postav), Radka Kuchaře (případně se dozvědět něco o jeho odchodu s dabingu NCIS a NCIS LA) a taky například pár dabéru z Chicago PD, jako Jirka Schwarz, Josef Pejchal, Anna Theimerová.
Odpovědět

Zpět na „Obecně“