Left 4 Dead

Vychází v brzké době vaše oblíbená hra? Jak byste si představovali její české obsazení?
Odpovědět
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 258
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Left 4 Dead

Příspěvek od eroXman »

Naposledy upravil(a) eroXman dne 30 dub 2020 02:12, celkem upraveno 1 x.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 258
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Left 4 Dead

Příspěvek od eroXman »

Takhle bych si představil nějak dabing (který nikdy nevznikne :D ) do L4D. Problém mám u Coache, kterého namlouvá Chad Coleman - vím, že hrál v The Walking Dead a dabovali ho tam David Suchařípa a Ladislav Cigánek. Jenže ve hře má Coach má takový příjemný hlas, zatímco David má takový drsnější. Momentálně mě nenapadá žádný dabér, takže pokud by vás někdo napadl, napište mi to xD.
U Rochelle jsou dvě dabérky, co má herečka v profilu (Lojdová, Smyčková), ale když jsem ji tak poslouchal ve hře, tak mi připomněla Kláru Sochorovou, když jsem si představoval, jak by mohl vypadat dabing téhle hry, tak mě Klára napadla jako první. Ale u toho Coache jsem fakt na vážkách.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Roger
Příspěvky: 4
Registrován: 09 dub 2016 09:27

Re: Left 4 Dead

Příspěvek od Roger »

No to mě podrž. Ten dabing přeživších z prvního L4D jsem si představoval úplně stejně! Akorát u Francise jsem měl kromě Martina Stránského ještě na výběr z Tomáše Kargera.

Co se týče přeživších z L4D2, představoval jsem si je nějak takhle:
Zdeněk Mahdal / Ludvík Král / Daniel Dítě - Hugh Dillon (Nick)
Filip Švarc / Radek Hoppe - Eric Ladin (Ellis)
Irena Hrubá - Rochelle Aytes (Rochelle)
Zdeněk Junák / Ota Jirák / Pavel Rímský - Chad Coleman (Coach)

Ale Antonín Navrátil jako Nick je taky dobrá volba.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“