BH90210

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210

Příspěvek od Michaela2 »

V létě náš čeká reboot tohoto seriálu, tak doufám, že se dočkáme českého znění a všech původních dabérů, nerada bych nějaké inovace :). Nejlepší by bylo, kdyby seriál režíroval Martin Kot a nebo Michal Michálek, kteří, jak jsem vydedukovala, seriál kdysi dávno sledovali, Filip Jančík by byl také fajn :)
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: BH90210

Příspěvek od 1403ka »

Aj ja sa modlím na pôvodné obsadenie. (emote modliacich rúk)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210

Příspěvek od Michaela2 »

Do seriálu se vrací i Christine Elise (Emily Valnetine), tak doufám, že si ji opět nadabuje Kateřina Seidlová :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210

Příspěvek od Michaela2 »

Také se vrací matka dvojčat. :-:
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BH90210

Příspěvek od Angus MacGyver »

Michaela2 píše:V létě náš čeká reboot tohoto seriálu, tak doufám, že se dočkáme českého znění a všech původních dabérů, nerada bych nějaké inovace :). Nejlepší by bylo, kdyby seriál režíroval Martin Kot a nebo Michal Michálek, kteří, jak jsem vydedukovala, seriál kdysi dávno sledovali, Filip Jančík by byl také fajn :) Jména postav neuvádím, jelikož herci budou hrát sami sebe :)
Míšo, protože Luke Perry už všechno sleduje NA cloudu, (nikoliv V cloudu), tak bych prosil jako režiséra českého znění Filipa Jančíka. Ať se k této ikonické záležitosti vrátí (na vyšším postu).
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210

Příspěvek od Michaela2 »

Souhlasím, Filip Jančík by byl nejvhodnější volbou, vzpomněla jsem si na něj jako na posledního, proto je až na 3. místě a už se mi to nechtělo přepisovat . Navíc možná se Luke Perry objeví rámci nějakého flashbacku, četla jsem, že seriál bude věnován právě jemu.
V seriálu se mihne i Jamie Walters = Gustav Bubník a jsem ráda, že se nevrací Tiffani Thiessen, nikdy jsem ji neměla ráda :)
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BH90210

Příspěvek od Angus MacGyver »

... a jsem ráda, že se nevrací Tiffani Thiessen, nikdy jsem ji neměla ráda :)
Když jsem jako malý viděl konec čtvrté série BH90210 a pak začátek páté, také jsem nechápal, co se stalo a proč je tam jiná bruneta. Na druhou stranu, Tiffani Amber-Thiessen mě naučila rozpoznávat hlas Lucie Juřičkové :-)

Co jsem tak koukal, tak u Donny by měli změnit hlášku na "Pusťte Donnu na plastiku!" :-(

Kdo naopak vypadá výborně je Gabrielle Carteris a Carol Potter.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210

Příspěvek od Michaela2 »

Mám to stejně, do té doby jsem LJ neznala. Ale neměla jsem ji několik let kvůli roli, kterou dabovala, ráda. Až po letech jsem se dokázala odprostit od této role a jako dabérku jsem si ji zamilovala :)

Úvodní znělka se jim povedla, teď už jen aby nám Miroslav Saic namluvil "v českém znění" :D

https://www.youtube.com/watch?v=dTVUAC46qwg
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14286
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: BH90210

Příspěvek od Mark LS »

Tak už nás předběhli i Slováci, od 8.1. překvapivě na JOJce. :o Snad se i některá česká tv brzy zmůže na tohle 6-dílné pokračování... :idea:
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“