Kvalifikace

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Kvalifikace

Příspěvek od Brocc »

Tak, jakožto pachatel návrhu na tyto ankety jsem dostal tu možnost, přijít s první verzí, doufám ,že se vám to bude líbit, avšak pamatujte, že její úspěch se ukáže, až jak ji přijmete....

tak a k anketě samotné:
vybral jsem si kategorii dabing hreaného seriálu, který vznikl v letech 2001 - 2008 včetně, co to znamená?
-znamená to, že každý zájemce z našich řad má možnost nominovat jeden dabing hraného seriálu, abych tak řekl svého srdce, který vznikl v těchto letech (jedná se o rok vzniku dabingu, nikoliv seriálu samotného!!! a pro upřesnění, v této době musí být nadabována první řada seriálu)...
-učiňte tak prosím formou příspěvku s názvem daného díla, klidně můžete napsat, co se vám na tom dabingu líbilo atd...
-každý návrh poputuje do ankety, ve které všichni rozhodneme, zda má ten daný seriál postoupit do hlavního hlasování (pravidla tohoto hlasování zveřejníme, až přijde čas)
-každá anketa bude mít své téma v tomto tématu a bude trvat 30 dní...
na nominace máte týden, tzn. do půlnoci v Pondělí 21.9.2009, nominace po tomto čase nebudou počítány...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Brocc »

já si tedy dovolím začít a nominuji dabing seriálu "Můj přítel Monk"...

mě oslovil zejména výborný pan Beneš v hlavní roli, kterému zdatně sekundují ostatní v podobě pana Plachého, Filipa Jančíka i dam Hybnerové a Vojáčkové...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Joe Black »

Já si neodpustím výborný dabing seriálu "Sběratelé kostí". Tam vyniká Katka Lojdová s Martinem Stránským v hlavních rolích a velmi kvalitně jsou vybrány i role vedlejší (Pavel Tesař, Radek Hoppe, Jitka Moučková, Jana Mařasová a Jaroslava Obermaierová). I seriál sám o sobě je jeden z nejkvalitnějších. Tedy alespoň pro mě.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Kvalifikace

Příspěvek od DavePave »

já přidám klasiku jménem Přátelé

edit Brocc: imho první řada Přátel nebyla nadabována v tomto období... ale i na ně dojde, to můžu slíbit...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Kvalifikace

Příspěvek od James55 »

Zoufalé manželky
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Kvalifikace

Příspěvek od DavePave »

Brocc: Jojo, máš pravdu, v tom případě volím Dr.House ;)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Kvalifikace

Příspěvek od jackb »

Já volím "24 hodin" (ale jenom za první 3 série)
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Kubaz »

přidávám povedené Hrdiny(Heroes)
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Kvalifikace

Příspěvek od bloom »

Já zde mám trochu problém, já bych nejraději navrhl dabing ČT seriálu Taggart v režii Zdeňka Štěpána, díky skvělému obsazení hlavních rolí (Kamila Špráchalová, Svatopluk Skopal, Martin Sobotka, Petr Svoboda, Jiří Prager, Jan Přeučil, Jiří Samek, Petr Rychlý...) a snaze dostat do každého dílu aspoň jeden nefrekventovaný hlas (ke slyšení tak byli např. Petra Špalková, Martin Stropnický, Jaroslav Satoranský, Marek Vašut...). Jenže dabingy úplně prvních sérií vznikly ještě za éry ČST, toto by se týkalo pouze sérií, ve kterých se začaly objevovat úplně nové postavy, s tím původním nemající prakticky nic společného. Ale pravidla jsou pravidla...Takže nejspíš navrhnu Ajťáky v režii Vladimíra Žďánského (když už tu Monka máme ;) ), ale úplně rozhodnut budu až zítra.
Uživatelský avatar
camper
Příspěvky: 122
Registrován: 14 črc 2009 15:00
Bydliště: Zlín

Re: Kvalifikace

Příspěvek od camper »

Tak já taky přidám: FUTURAMA
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Nejoblíbenější dabing hraného seriálu 2001 - 2008“