Nový systém pro hlasování v anketách

Novinky na Dabingfóru ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od James55 »

Moc nás s Markusem těší, že máte o nějaký novinkový web zájem a rozhodli jsme se, že se o něco takového pokusíme. Ceskezneni to ale nebude, jelikož Dan ignoruje mé zprávy o přístupu do databáze, tak nejspíš nemá zájem. Rozhodli jsme se rozjet úplně nový web. Abychom ale něco takového nedělali zbytečně, tak se ptám, kdo by měl opravdový zájem na web psát články a hlavně na jaké téma (staré dabingy, recenze...). Takže kdo by chtěl, ať se ozve ;)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

James55 píše:Jelikož Dan ignoruje mé zprávy o přístupu do databáze, tak nejspíš nemá zájem.
nebo nemá čas...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od James55 »

Psal jsem mu v březnu SZ, přečetl a neodpověděl. Napsal jsem mu znovu předevčírem a to samé. Jako aspoň napsat, že nám to dá později, nebo nedá zabere 10 vteřin.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od chovanecm »

Ona to je zase administrativa přepisovat majitele domény atp. Ale tak si založíme http://www.vceskemzneni.cz :D
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Kubaz »

Já mám opravdový zájem psát například novinky, klidně i recenze, ale samozřejmě jen jako očima znalého fanouška. Pokud by se třeba i do budoucna pokoušelo o nějaké rozhovory s tvůrci a herci, tak bych do toho také klidně šel. Prostě mě nějak zaměstnejte ať se nenudím. :D
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od DavePave »

Jsem na tom úplně stejně jako Kubaz :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Úplně nejlepší bude, když případní zájemci napíší na ICQ buď mně a nebo Jamesovi. 8-) (Nebo soukromou zprávu, ale ICQ je rychlejší) Tohle se veřejně probírat již nemusí...

P.S. Pište, i když se budu tvářit off-line, není nepravděpodobné, že jsem jen neviditelný... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Markus »

Takže abych se vrátil k anketám. Dnes jsme s Jamesem pravidla ohledně anket ještě doplnili o jednu novinku, jelikož se nám některé ankety ne a ne přesunout i přes pitomou desítku hlasujících. Anketa bude probíhat dva měsíce a šmytec, protože jinak by hrozilo, že se výsledku nedobéřeme ani za dva roky. Tímto tedy všechny vyzývám, aby ankety neukončovali předčasně a vyčkali ty dva měsíce. Když po této lhůtě bude počet hlasujících přes dvacet, či jen o něco málo méně, tak bude anketa platná a výsledky brány v potaz. Když bude ovšem číslo malé, třeba jen kolem deseti hlasujících a méně, tak o výsledném pořadí rozhodne kompletní vedení fóra. To buď uzná výsledky i přes tento malý počet hlasujících a nebo určí nové pořadí dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud se vám tento způsob nelíbí, tak se do anket více zapojujte a nebude potřeba se k tomuto uchylovat. ;) Děkuji za pozornost.
Obrázek
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od Džejňulka »

Tak do skupiny na facebooku jsem se přidala, k tomu hlasování, já myslím, že tahle inovace byl skvělý nápad, taky bych chtěla hlasovat, jenže si myslím, že do toho nemám moc co kecat, protože já obvykle filmy nevídím v originále, znám obvykle jen jeden dabing a taky jsem neviděla tolik filmů, takže jsem k tomu herci slyšela třeba jen dva dabéry, a tak mi přijde nefér pro někoho hlasovat, když jsem neslyšela ty ostatní.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový systém pro hlasování v anketách

Příspěvek od DAN K. »

dan se vam vsem omlouva za ignorovani, ale jamesovi jsem nekolikrat odepsal...domena je vam k dispozici, ty pristupovy udaje k ni nikde nemam, jedinej kdo je mozna ma je petr finkous, ktery ma ted uplne jiny starosti, uz jsme mu to nekolikrat rikal, ale zkusim mu to pripominat castejc at se potom podiva....uz jsem dlouho nerejpal tak si dovolim pripominku:)...mne se nelibi moc system anket, ja si mylsim ze by bylo nejlepsi, kdyby byly daberi v profilu razeni proste podle toho kolikrat kdo toho herce daboval a ne podle ankety. Chapal bych smysl kdyby hlasovalo aspon 100 lidi (i kdyz to je furt malo). ale kdyz jich hlasuje kolem tech 20 (a je to logicky, kdo ma cas prolejzat kazdej z tech 200 profilu nebo kolik jich tu je), tak mi prijdou vsechny ankety naprosto zcestne, kor kdyz se podle jejich vysledku pak jeste nekam doporucuje obsazeni, muzou napachat spoustu skody.
Odpovědět

Zpět na „Novinky“