Zápisník smrti / Death Note: Desu nôto

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Zápisník smrti / Death Note: Desu nôto

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související filmy: Zápisník smrti: Poslední jméno

V českém znění: Michal Jagelka - Tatsuya Fujiwara (Light Yagami), Zdeněk Maryška - Takeshi Kaga (Soichiro Yagami), Jan Škvor - Ken'ichi Matsuyama (L), Zdeněk Hruška - Shidô Nakamura (Ryuk), Jitka Moučková - Asaka Seto (Naomi Misora), Kristýna Valová - Erika Toda (Misa Amane), Bohdan Tůma, Jan Maxián - Sota Aoyama (Touta Matsuda), Marek Libert - Tatsuhito Okuda (Shuichi Aizawa), Nikola Votočková - Yuu Kashii (Shiori Akino), Svatopluk Schuller - Ikuji Nakamura (Hirokazu Ukita), Petr Gelnar - Shigeki Hosokawa (agent FBI Raye Iwamatsu), Jiří Valšuba, Michal Holán - Shin Shimizu (Kenzo Mogi), René Slováčková - Hikari Mitsitshima (Sayu Yagami), Martina Hudečková - Michiko Godai (Sachiko Yagami), Martin Stránský - Takeo Nakahara (Matsubara), Bedřich Šetena - Masahiko Tsugawa (policejní šéf Saeki), Klára Šumanová, Karel Richter - Shunji Fujimura (Watari), David Štěpán, Daniel Dítě a další

Překlad: Michaela Šimonková
Dialogy: Markéta Kautská
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Jana Trefná
Režie: Daniel Dítě

Vyrobila společnost SDI Sun Studio v roce 2009.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Zápisník smrti / Death Note: Desu nôto

Příspěvek od TmavyCyklista »

V dabingu Daniel Dítě řekne "Animax uvádí", ale podle FDb to dávali ještě na AXN. Předpokládám ale, že dabing byl stejný.
maty93
Příspěvky: 193
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Zápisník smrti / Death Note: Desu nôto

Příspěvek od maty93 »

Na Animaxu to běželo v lednu 2009, takže předpokládám, že na AXN to pak v létě zreprízovali s tím samým dabingem.

V psaných titulcích na konci jsou uvedení ještě:
Martina Hudečková, Klára Šumanová, David Štěpán

Překlad: Michaela Šimonková
Dialogy: Markéta Kautská
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Jana Trefná
Režie: Daniel Dítě
Vyrobila společnost SDI Sun Studio v roce 2009

Titulky jsou totožné jako u Zápisník smrti: Poslední jméno (který na Animaxu taky běžel hned v lednu 2009, konkrétně 27.1.), takže se pravděpodobně dabovalo obojí současně.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Zápisník smrti / Death Note: Desu nôto

Příspěvek od TmavyCyklista »

Díky moc za titulky. Všechny verze na internetu vždycky byly bez nich. Když jsem Poslední jméno kdysi přebíral, tak jsem tuším doplnil jenom nějaký postavy a pak jsem přidal ještě jedničku, kde to obsazení je stejný, ale tvůrce jsem kromě režie radši nepsal.

Ď 8-)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“