Plán útěku / Escape Plan

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od videofil »

Možná kdyby Arnieho daboval Županič, tak by Soukup mohl dělat Stallona. :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Michaela2 »

mně je úplně fuk, kdo tyhle svalouše dabuje, ale Rímský má Stallonovi nejvěrnější hlas co do originálu, tak proč na něj cpát Soukupa ?
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od ClickCZ »

Rímský se k němu hodí dokonale ale např. ve filmu Do útoku / Over the top se mi Soukup rovněž zamlouval ;-)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od videofil »

Tak u mě to u Stallona vyhrává Soukup, i když Rímský se mi k němu taky líbí. A co se Arnolda týče, tak moje oblíbená TOP 3 vypadá takto: 1. Jiří Zavřel, 2. Pavel Soukup, 3. Ladislav Županič. Dále mi k němu ještě pasují Daniel Rous a Lukáš Hlavica (samozřejmě na mladšího Arnolda).
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od kubik-dulik »

Obsazení Novy je v pořádku. Nikdo neobsadí v dnešní době na AR nikoho jiného než Pavla Soukupa a na SS nikoho jiného než Rímského, pokud to dovolují okolnosti.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Pomajz »

Soukup - Stallone , to je stejný jak Saic - Vlado Muller :D
RETROFILM
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Budy »

Ve filmech, kde byl mladší, toto spojení šlo. Jako např. Stůj, nebo maminka vystřelí, Kobra apod.
18.05.2008 – 07.05.2015
kit.hl
Příspěvky: 282
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od kit.hl »

Budy píše:Ve filmech, kde byl mladší, toto spojení šlo. Jako např. Stůj, nebo maminka vystřelí, Kobra apod.
Promiň. pro mě toto spojení špatné vždy! Mám pana Soukupa rád, ale byla doba, kdy bylo přesoukupováno !
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2953
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Pomajz »

Problém je ten, že Soukup dostával kde koho, Harrison Ford, Robert Redford, Sylvester Stallone... ale vždy byl až jako druhý.
RETROFILM
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od videofil »

Tak mě osobně Soukup k Stallonovi vždycky pasoval nejlépe, čímž netvrdím, že Rímský je špatný. To vůbec ne. Ale z těch dvou je u mě na 1. místě Soukup a na 2. Rímský.

kit.hl: Tak samozřejmě, že jsem Arnieho slyšel v originále, když preferuji titulky. :D Například v takovém Ničiteli Conanovi ho Županič daboval skvěle. Problém je v tom, že jak u Stallona, tak u Arnieho je u mě Soukup jako dabér na 1. místě. Kdysi byl u mě u Arnieho na 1. místě Jiří Zavřel a na 2. místě Soukup, ale jelikož nás Jiří Zavřel opustil, Pavel Soukup se logicky u mě dostal na jeho místo. A jestli bych si osobně měl vybrat, jestli má Soukup raději dabovat Sylvestera nebo Arnolda, tak já v tomto případě volím toho prvního. ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“