Plán útěku / Escape Plan

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

kit.hl
Příspěvky: 282
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od kit.hl »

videofil píše:I když ke Stalloneovi mi víc pasuje Soukup, tak v tomto případě lepší možnost asi není.
Prosím ?? Tohle mě docela rozesmálo ! Poslechi si origo.
TOHLE JE JEDNO Z NEJVĚRNĚJŠÍCH HLASOVÝCH SPŘAŽENÍ. Stallone + Rímský...Omlouvám se proboha ? Soukup se nehodí ani Arniho, jen je zažitý. A sám si neumím představit nikoho jiného, ale pak vidím původního Posledního skauta,( WH Video - jinak bomba ), Kamufláž a je mi jasné, že je něco špatně...Všude je totiž Soukup. Jen můj názor, ale když tu někdo napíše tohle a nevšimne si nešťastně zvolené Veroniky Mudrové na titulky, nevydržím to. Sorry.
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Budy »

Proč nešťastně zvolena Veronika Mudrová na titulky?
18.05.2008 – 07.05.2015
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od ravenin »

To se kvalitou dabingu vracíme na začátek devadesátých let, že "pět" postav namluví celý film?
Nechápu že Donoforio a Neil, ač nejsou vyloženě hlavní postavy, jsou namluveny jedním člověkem, a mám pocit že i Michálka jsem taky ve filmu slyšel u více postav. Co se týče jakéhos takéhos dodržení spjatých dabérů, tak až na samozřejmě Rímského a Soukupa, je to katastrofa............
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Budy »

Jak už jsem psal výše, Petr Lněnička může být dobrou volbou.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Michaela2 »

však D´Onofrio má dabéra, který ho dělal už 3 krát a Jones dostal taky svého dabéra, takže pokud jde o spjatost, tak tenhle film dopadl celkem dobře, ostatní herci zde vystupující nejsou žádné megahvězdy, aby se řešila nějaká spjatost, navíc zde je očividné, že tvůrčí skupina Kratochvílové má omezený rozpočet, jelikož v jiných společnostech dabingy Veroniky Veselé vypadají dobře, co se obsazení týká...nedovedu si ale představit chlapecký hlas Michala Michálka na ty dva drsnáky :D , to mohl být vybrán opravdu jiný dabér :)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od puffy »

Nakoniec ten dabing katastrofa nie je. ;)
Jedine co ma stve je, ze Sam Neill nema svojho samostatneho dabera, najlepsie Stepnicku.
Pochvalit musim Petra Lněničku, ktory sa mi typovo pacil viac ako Caviezelovy spjati daberi.
Takisto sa mi pacilo spojenie Petra Hanžlíková - Amy Ryan. Kludne by sa mohla stat jej dvornou daberkou.
Najväcsou slabinou tohto dabingu je miestami nezmyselny preklad.

A este ma mrzi, ze nenechali Soukupa nadabovat tu pasaz v nemcine. Na to som sa fakt tesil. :(
Ked chcem pocut Arnieho v originaly, tak si pozriem cely film v originaly. Tieto skoky medzi originalom a dabingom na mna vzdy pôsobia rusivo.

Michaela:
Co sa tyka Michálka tak na 50 Centa sa hodi bez problemov, kedze tu hra PC nerda, ale u drsniaka Geralda to neznelo prilis presvedcivo. :D
Naposledy upravil(a) puffy dne 17 úno 2014 19:14, celkem upraveno 1 x.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Michaela2 »

no dobře no, já jakmile vidím černocha, tak mu automaticky podsouvám hlas drsnáka :) :P
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od DAN K. »

Michaela2 píše: navíc zde je očividné, že tvůrčí skupina Kratochvílové má omezený rozpočet
právě že nemaj, tunelujou dabingy! peněz na ně dostávaj dost, akorat si uctujou neadekvatne vysokej zisk. kdyby treba budikov smetl hurikán, tak bych se nezlobil... u tohoto filmu me to stve obzvst, u hrdinu z dob VHS jsem zvykly na dabing :vztek:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9387
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od filip »

Ono jak kdy. Dabingy pana Těšitele, takhle hrozně nikdy nedopadli (ano, dabují u něj stejní lidé v každém filmu), ale taky bych to trochu dával za vinu paní Veselé.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plán útěku / Escape Plan

Příspěvek od Michaela2 »

no nevím, jestli je to vina režisérky, mám pocit, že pokud režíruje u někoho jiného, tak obsazení má povedené, pokud to je u Kratochvílové, tak má v obsazení vždycky jen pár dabérů... řekla bych, že pokud ona nemá svázané ruce, tak se snaží... a to, že má Těšitel v každém filmu ty samé dabéry, ehm a kdo ne ? je jen pár vyjímek ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“