American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od mirajenik »

Bohužel, paní Nohynkova nemela v danou chvíli čas, měla premiéru nejakeho představení. V AHS už s ni pocitali, ale bohuzel to musela na poslední chvíli odrict. Tak ji nahradili Ruzenou Merunkovou - podle mě se k Frances Conroy docela hodí, ale Nohynkova by byla samozřejmě nejlepší. Doufejme v její návrat v 7. řadě, ale především v 8. řadě, kde má větší roli.
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Pokud to bylo takto, tak se dá pochopit. Takové věci se prostě stanou. Také vnímám jako zásadní její obsazení v 8. řadě (pokud jí Prima koupí), tam doufám i v Balzerovou, Procházku, Seidlovou, Nedorosta a vůbec všechny :) jinak na Frances se mi líbila i paní Švehlová ve 2. řadě. K té postavě Anděla smrti padla skvěle... tam se ta její jemnost hodila.
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od mirajenik »

Já nevím , ale Růžena Merunkova se podle me na Frances Conroy hodí, má stejný stařecký a "preskakujici " hlas a má ho i zhruba stejně položený . Asi to je jen o zvyku.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Už i před lety v Zoufalých manželkách bylo spojení Růžena Merunková - Frances Conroy otřesné a jsem opravdu moc nerad, že se zopakovalo, RM Frances až příliš ostaršuje a hlasově je pravý opak příjemného hlasu Marcely Nohýnkové, pokud tedy údajně MN nemohla (jestli byla vůbec oslovena), tak by se určitě našly i lepší náhradnice, třeba Jaroslava Brousková, která v 6.sérii taky dabuje by určitě zněla o dost líp.
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od danosan1 »

Souhlasím, že Růžena Merunková je na Frances trochu mimo. Aspoň že je to jen epizodní role. Ale nechápu proč paní Nohýnková neměla čas - jestli tedy byla oslovena - přece jen, určitě by si nějaký čas našla. Nebo si Filip Jančík myslí, že se na Frances nehodí, a prostě ji už nebude obsazovat. Vážně by mě zajímal pravý důvod, proč nebyla obsazena.

DanK - Znáte ten důvod neobsazení Marcely Nohýnkové? A bude ještě někdy obsazena, když to bude režírovat Filip Jančík? A proč už to vlastně nerežíruje pan Žďánský? :-?
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od fofo16 »

Taktiež si nemyslím, že by bola pani Merunková na Frances Conroy taká katastrofa a obzvlášť v tejto úlohe, kde je Frances dosť zohavená a vyzerá staršie, než reálne je.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

danosan1 píše: DanK - Znáte ten důvod neobsazení Marcely Nohýnkové? A bude ještě někdy obsazena, když to bude režírovat Filip Jančík? A proč už to vlastně nerežíruje pan Žďánský? :-?
1) odpověď je v předchozích příspěvcích
2) to je asi tak relevantní jako ptát se, jaké bude příští rok počasí:), na to nedokážu odpovědět
3) odmítl to s tím, že má jinou práci
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Opravdu skvělé, v 5.sérii byla na štěky provokativně obsazená Dana Černá a v 6.sérii je na štěky zase provokativně obsazená Zuzana Slavíková. :D :-: :roll: To opravdu nebylo možné, aby se radši vrátily na své původní postavy? A vážně jsem nepochopil, proč na stále dost mladě vypadajícího Williama R. Mosese byl obsazen Zdeněk Maryška, který ho ostaršil o 20 let, klidně si ho mohl nadabovat znovu Filip Jančík. :roll:
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Přesně tak. S D. Černou v 5. sérii a Z. Slavíkovou teď v 6. sérii mě to taky mrzí. Obě byli tehdy stažené jen kvůli “dabingové krizi”, takže když už v seriálu opět dabují mohli být vráceny na své postavy. :( :(
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od ocypuc »

Zuzana Slavíková přece v agentuře nikdy nebyla...
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Seriály“