Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
L55
Příspěvky: 554
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od L55 »

Možná taková menší věc, kterou jsem si všiml. :D

Na titulní stránce dolů v řádku s legendou mají Moderátoři fór stejnou barvu písma jako "běžní uživatelé". :D
Myslím, že ta barva by měla být tmavší. :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

L55: Ty jooo, co s tím budem dělat? :o :-? :D

Moderátoři o tom podiskutují 8-)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Pan X píše: 31 črc 2023 01:25 Tak se zase zeptám po skoro čtyřech měsících. :D Pohnulo se to někam? A vypadá to už nějak s tou realizací?
Ne :( Já na to prostě nemám sílu. Přiznejme si, že konfigurovat nebo programovat něco, co mi osobně neslouží, ve stavu, kdy mám jinou práci nebo zájmy, nebo si chci od té práce a počítače prostě odpočinout, je pro mě nízká priorita. Dám radši pětistovku tomu, kdo to zprovozní.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od klmdfkj »

Myslím si, že tou pětistovkou, nebo i jiným finančním darem na technické vylepšení fóra, by zde na fóru podpořilo více fanoušků českého dabingu. Proč tedy neudělat nějakou sbírku, či jen téma pro umožnění zaslat peníze na podporu provozu / technického vylepšení?
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Rozhodně bych finanční částkou podpořil také. Jen doufám, že se najde někdo kdo by to zprovoznil.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Napadlo mě co zkusit oslovit naše sousedy ze slovenského dabingfóra. Třeba uživatele Piri který tam je Head adminem. A který je tam taktéž uvedený jako autor seznamu dabovaných filmu atd.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jack_6428 »

Možná jsem slepej, ale můžete přidat možnost přešktrnout text? Se divím, že to nejde. Je tu bold, italic, underline, ale ----- ne.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Ta možnost tady je, jen na ni není čudlík. A není se čemu divit, protože z praktickýho hlediska to zde na fóru nemá moc význam.

strike
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jack_6428 »

Aha, takže v kodu :D Hm... no třeba pro přeškrtnutí návrhů? :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Nenašel jsem bohužel nic lepšího, než vyrobit vlastní tag s - teď je na to tlačítko, ale je mezi reality a seriály :-(
Pokud byste někdo přišel na to, jak to zobrazit na správném místě, dejte klidně vědět.

Test: přeškrtnuto

Kód: Vybrat vše

Test: [s]přeškrtnuto[/s]
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“