Mafia: The City of Lost Heaven

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: The City of Lost Heaven

Příspěvek od KOMZA »

Marek Vašut o Mafii: https://youtu.be/gkNvFSwcC1c
Patrně dost raritní (nám doteď neznámý) rozhovor s Markem Vašutem o dabingu Mafie z roku 2002 po vydání.

Je zajímavé, že na konci tak trochu kecá, protože jednak česká verze dle vývojářského deníku vznikla jako první a týden po jejím dokončení letěli do USA dělat anglický dabing, tím pádem čeština byla jako první originál, a především pak lip-sync a animace reagují na zvuk, čili se synchronem není v české verzi absolutně žádný problém.
(A k roku 2016 stále platilo, že M1 nehrál, takže holt šlo o mylnou domněnku.)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: The City of Lost Heaven

Příspěvek od KOMZA »

Mikoláš Tuček píše:Na afterparty byl i Marek Vašut, který – pokud nejste pamětníci – namluvil božsky hlavního hrdinu Tommyho Angela. S přidrzlostí sobě vlastní jsem se s ním fotil a vyprávěl mu, že mám od něj podepsanou fotku s osobním přáním k asi 7. narozeninám, což naprosto netuším, kdo tenkrát zařídil. On to pochopitelně taky netušil, tak jsme si šli po svých, abychom se nakonec potkali, jak už to tak na party bývá, na toaletách.
„Víš kolik jsem za to tenkrát dostal?“
„Netuším.“
„Desítku, za takovej šlágr.“
„Ty jo, to není moc, ale zas je to legendární.“
„Já jsem v klidu, mám doma originál zabalenou krabici, nerozbalenou! Vím, jak to roste, takže já se na tom zahojím,“ smál se spokojeně na celý kolo.
Nemá tu někdo tušení, jak se pohybovaly ceny dabingu v roce 2002? :-?
peterr
Příspěvky: 13
Registrován: 22 črc 2020 11:51

Re: Mafia: The City of Lost Heaven

Příspěvek od peterr »

Neviem ako na vás ale na mňa pôsobí tento legendárny dabing tak dobre aj vďaka kvalite a spracovaniu zvuku, kde skoro každý hlas pôsobí ako ASMR. Hlavne Vašut a Molčík. :)
Odpovědět

Zpět na „Hry“