Futurama / Futurama

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od peno »

No, asi bych se nebál i tady zvolit pana Knota. Mohl by tu fungovat stejně dobře, jako na dědu Simpsona. A možná špatnou volbou by nemuseli být ani Zdeněk Maryška nebo Miroslav Saic, i když u něj si nejsem jistý, jestli by do takto náročné role ještě šel.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Alesfiala »

Jak by se tady dal napsat dabing Perly Group/Fénix ProDabingu? Dá se to označit jako 0. dabing? Navíc to je asi amatérský, na něž je samostatná sekce, ale napsat k dabingu 0. dabing a odkaz na něj by nebyl špatný nápad. Totéž u Brickleberry a Amerického táty. Bylo by to super.
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Pálkman »

Dabingfanda píše: 27 črc 2022 23:22 Kdo by se podle vás hodil na dabing profesora Farnsforse ?Dovedl bych si představit Lábuse,ale berte to pouze jako tip.
Je pravda, že by se na Farnswortha hodil. Má docela podobný hlas jako originál, takže by určitě s touto postavou perfektně splinul, ale nechtěl bych ho tam kvůli Marge, protože by to prostě bylo příliš rušivé a většina lidí by nadávala, že tam slyší Marge a přešla by na titulky.
peno píše: 07 srp 2022 09:42 No, asi bych se nebál i tady zvolit pana Knota. Mohl by tu fungovat stejně dobře, jako na dědu Simpsona. A možná špatnou volbou by nemuseli být ani Zdeněk Maryška nebo Miroslav Saic, i když u něj si nejsem jistý, jestli by do takto náročné role ještě šel.
Jiří Knot ani Miroslav Saic by se sem dle mě nehodili. Zdeněk Maryška by se sice hodil, ale je zase moc oposlouchaný. Proto bych byl radši za někoho méně dabujícího např. Karel Gult nebo Jiří Čapka. Pokud by nemohli, tak Václav Knop.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Jack_6428 »

Souhlasím s Palkmanem. Možná ještě Jiří Untermüller .
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od eroXman »

Já si myslím, že by Jiří Knot byl v roli profesora skvělý. Oproti tomu pan Maryška má podle mě na profesora drsný hlas a Jiří Lábus by připomínal Marge.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Dabingfanda »

Jiří Lábus hodně dabuje,že by tam někdo slyšel Marge by určitě nevadilo. Jistě by na něj pasoval.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od peno »

No, právě, že pan Lábus už skoro nedabuje. Kromě Simpsonových si už jen občas střihne nějakou roli u ČT a ve Virtualu a to je vše. A totéž dnes platí i o panu Gultovi, který už prakticky dabuje jen v Disneyovkách a nezřídka jen role, které už mluvil. I když by se mi na profesora i líbil, právě z tohoto důvodu jsem ho raději nenavrhoval. A Václav Knop, při vší mé úctě k němu, si nemyslím, že má ten správný hlas na profesora. Ale Jiří Čapka je rozhodně dobrý návrh. Ten se mi líbí a uměl bych si ho tam představit. Nicméně stále si myslím, že nejlepší by byl Jiří Knot. Za mě by to rozhodně zvládl.
Dabingfanda
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2019 12:38

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Dabingfanda »

Aha,tak to je jiná.Pan Lábus teď hraje v tom novém seriálu Volha a pořád je aktivní a umí ten dědečkovský hlas,tak jsem myslel ,že by nebyl problém ho obsadit. Jinak moc těch dabérů (herců,co se věnují dabingu) zase tolik neznám,tak ani netuším,kdo by se tam hodil.Možná Jiří Knot,Václav Knop má zase vysoký hlas.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od HonzaXXII »

Pro mě za mě by moh profesoral klidně dabovat Libor Terš. Správně tu o tom vůbec nemáme debatovat. Už to předchozí pokračování nadělalo víc škody jak užitku, snad ani ty, co chtěli, aby to Fry s Leelou dali dohromady (nic proti tomu), to nakonec moc nepotěšilo (mně osobně to hodně připomnělo, co nastalo, když konečně dali dohromady Lois a Clarka v seriálovým Supermanovi - a i tady už snad chyběla jen ta svatba s klonem co žere žáby :D). Futurama měla skončit jak původně skončila - po čtyřech řadách. Místo toho to docela dost zhuntovali tím pokračováním kolem r. 2010, a teď to zhuntujou ještě víc dalším pokračováním.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Futurama / Futurama

Příspěvek od Jack_6428 »

Jako jo no, jestli něco dabovat tak radši rovněž dvakrát vzkříšeného Beavise a Buttheada :D
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“