Jiří Zavřel

Máte svého oblíbence od U do Z? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od louisdefunes »

Joseph píše:
louisdefunes píše:I když opožděně přeji také upřínou soustrast nemůžu tomu věřit v dabingu nešlo nikdy nic poznat. Tohle je jedna velká rána. A k tomu Hagridovi by sedl pak Zdeňek Hess .
Co takhle Jan Schánilec?
Pan Schánilec by nebyl špatný ,ale chybí takové to jak to nazvat to chrchlání co měl u Hagrida pan Zavřel.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od HonzaXXII »

Co zkusit třeba Faltuse? Když celkem slušně zvládl imitovat Filipovskýho na Funése...
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Džejňulka »

HonzaXXII píše:Co zkusit třeba Faltuse? Když celkem slušně zvládl imitovat Filipovskýho na Funése...
já myslim, že toho určitě neobsaděj na vedlejší roli jako je Hagrid. Myslím, že můžeme jen doufat, že to nevyfásne někdo, kdo se na to absolutně nebude hodit.
Třeba někdo s iniciály B.T.? Snad ne, když doposud byl dabing HP na 1. ;)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od HonzaXXII »

Copak o to, ten kdyby se snažil, tak by to možná ani nemusela být katastrofa (nikdo od dabingu kdo tohle čte ať mě nebere za slovo), ale taky by to mohl být L.T., a to by teprve byl horor.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Joseph »

louisdefunes píše:
Joseph píše:
louisdefunes píše:I když opožděně přeji také upřínou soustrast nemůžu tomu věřit v dabingu nešlo nikdy nic poznat. Tohle je jedna velká rána. A k tomu Hagridovi by sedl pak Zdeňek Hess .
Co takhle Jan Schánilec?
Pan Schánilec by nebyl špatný ,ale chybí takové to jak to nazvat to chrchlání co měl u Hagrida pan Zavřel.
Samozřejmě pan Zavřel byl jen jeden, jemu už někdo nebude "podobný". Já jen když jsem nedávno slyšel hlas pana Schánilce, tak mi k Hagridovi docela šel (jako k postavě). A dávat Faltuse na Hagrida nebo B.T. dokonce L.T. se u takovéhleho filmu určitě nestane!
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Budy »

Já pořád říkám, že by měl Hagrida dabovat Jaromír Meduna.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od James55 »

Budy: Souhlas. Kdo nevěří, ať se podívá na Piráti z Karibiku. Rozdíl mezi Zavřelem v prvním díle a Medunou ve druhém je minimální.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Džejňulka »

Budy píše:Já pořád říkám, že by měl Hagrida dabovat Jaromír Meduna.
James55 píše:Budy: Souhlas. Kdo nevěří, ať se podívá na Piráti z Karibiku. Rozdíl mezi Zavřelem v prvním díle a Medunou ve druhém je minimální.
Přesně tak kluci, já si za tim taky pořád stojím, že by se mi tam Meduna hodil nejvíc, zejména v Pirátech z Karibiku je to hodně slyšet, že by se hodil.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1874
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Manche »

Džejňulka píše:
Budy píše:Já pořád říkám, že by měl Hagrida dabovat Jaromír Meduna.
James55 píše:Budy: Souhlas. Kdo nevěří, ať se podívá na Piráti z Karibiku. Rozdíl mezi Zavřelem v prvním díle a Medunou ve druhém je minimální.
Přesně tak kluci, já si za tim taky pořád stojím, že by se mi tam Meduna hodil nejvíc, zejména v Pirátech z Karibiku je to hodně slyšet, že by se hodil.
Když jsem viděl Piráti poprvé, tak jsem byl v mylném domnění, že pana Gibbse mluví pan Meduna. Ta hlasová podobnost je velice silná...
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od louisdefunes »

Džejňulka píše:
Budy píše:Já pořád říkám, že by měl Hagrida dabovat Jaromír Meduna.
James55 píše:Budy: Souhlas. Kdo nevěří, ať se podívá na Piráti z Karibiku. Rozdíl mezi Zavřelem v prvním díle a Medunou ve druhém je minimální.
Přesně tak kluci, já si za tim taky pořád stojím, že by se mi tam Meduna hodil nejvíc, zejména v Pirátech z Karibiku je to hodně slyšet, že by se hodil.
Snad tam neobsadí nějákého patlala a snad to bude už poslední film.
Odpovědět

Zpět na „U-Z - Profily dabérů a režisérů“