Jiří Zavřel

Máte svého oblíbence od U do Z? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od DAN K. »

To je velmi smutne:( myslim, ze to je pouze chyba na filmove databazi. Nevim o tom, ze by se tento jiri zavrel venoval praci kameramana. Pujde spis o shodu jmen.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Joe Black »

Velká škoda. A když už se vyzdvihuje skvělá práce, neodpustím si jeho skvělou práci, kterou provedl s Johnem Goodmanem. :-: :(
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od palg »

Taky se připájím ku kondolencím...je to velmi smutná zpráva. Byl to výtečný dabér s vynikajícím hlasem.
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od semir »

Tak to je pro mě další rána..Před chvíli jsem se dozvěděl, že zemřel Vladimír Dlouhý a teď tohle.. To už je na mě moc.Dva takhle vyjímečný hlasy :cry:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Ištván87 »

Krucinál, to snad není možné. Za poslední tři týdny tedy z našeho světa odešli jedni z našich nejlepších dabérů. Pana Zavřela jsem vždycky rád poslouchal, byl to pro mně nejlepší možný Terminátor, skvělý Watto, odzbrojující Hagrid a také geniální dabér Buda Spencera, Johna Goodmana a dalších. A k tomu ještě teď zemřel pan Vladimír Dlouhý. Český dabing tento měsíc utrpěl neuvěřitelné ztráty, dva nenahraditelní dabéři nejsou mezi námi... Je to nespravedlivé.... Není už sakra někde k sehnání nějaká jeho fotografie??? Už jsem tu o ní žádal několikrát. Hrozně rád bych věděl jak pan Zavřel vypadal...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
louisdefunes
Příspěvky: 88
Registrován: 28 pro 2009 17:23
Poznámka: >> Tento uživatel byl dne 5.9.2010 zabanován z důvodu nevhodných příspěvků, drzosti, vulgarity k jiným uživatelům a nabourávání cizích účtů <<

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od louisdefunes »

I když opožděně přeji také upřínou soustrast nemůžu tomu věřit v dabingu nešlo nikdy nic poznat. Tohle je jedna velká rána. A k tomu Hagridovi by sedl pak Zdeňek Hess .
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Pálkman »

To by nešlo, protože Zdeněk Hess už dabuje postavu Korneliuse Popletala.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Joseph »

V poslední době je to bohužel samé úmrtí, další z mých oblíbených dabérů. Pan Zavřel mi bude chybět na Johnu Goodmanovi a stejnou měrou i na Hagridovi. Velká škoda!
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od Joseph »

louisdefunes píše:I když opožděně přeji také upřínou soustrast nemůžu tomu věřit v dabingu nešlo nikdy nic poznat. Tohle je jedna velká rána. A k tomu Hagridovi by sedl pak Zdeňek Hess .
Co takhle Jan Schánilec?
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
djuj
Příspěvky: 1
Registrován: 30 črc 2010 18:43

Re: Jiří Zavřel

Příspěvek od djuj »

Nemůžu uvěřit, že se to teď dozvídám tady na fóru - nenašel jsem to nikde jinde na internetu a dokonce to nebylo ani v televizi - přitom šlo o tak úžasného dabéra. Jeho hlas mám moc rád a jak už někteří zmiňovali - nemám představu, kdo bude místo něj dabovat Hagrida. Meduna by se panu Zavřelovi v životě nevyrovnal, ale nikdo lepší mě taky nenapadá. Jinak se chci zeptat, jestli je nějaká rodinná přízeň mezi Jiřím a Vlastimilem Zavřelem - vím, že zavřelů jsou mraky, ale napadlo mě to kvůli podobnému věku, a tak...

Ale musím říct, že Jan Schánilec není vůbec špatnej nápad !
Odpovědět

Zpět na „U-Z - Profily dabérů a režisérů“