Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od puffy »

Na jednej strane je divne, ze PT nedabuje aj Brendu ale na druhej strane, pomohlo by to niecomu?
Ten dabing je nepocuvatelny nech tam dabuje ktokolvek.
Ziadna snaha o herecky vykon, mizerny zvuk, zopar hlasov, ktore dabuju vsetky postavy podla toho, kto je momentalne v studiu.
Aj keby tie štyri hlasy tvorili Tuma, Vondra, Tisnovska a Souckova, tak by to bolo stale totalne dabingove dno.

U BH ma to nestve. Pôvodny dabing je dostupny, ale uz tam vysielali serialy, ktore sa s pôvodnym dabingom zohnat nedaju a v tom dabingu to je nepozeratelne.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14421
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Mark LS »

Michaela2 píše:
a co je to za dabérku, trošku podobná Kateřině Petrové, v díle 4 x02 dabuje tu Brandonovu Jill, Vaňkátová?
Ano, to je Vaňkátová, mně se teda nezdá, že by měla podobný hlas jako Petrová, no možná jen ve chvílích, kdy se snaží "ostaršovat" hlas a dabuje starší herečky... :D
Michaela2 píše:
dnes už dabovala i Kelly :D
nejlepší byla scéna, když přívážejí Brendu do Minnesoty, v autě 4 ženy ( babička, Cindy, asi tak 12 letá sestřenice + Brenda), všechny baby dělala PT, jen Brendu ne :D fakt nechápu, ona tam dabuje všechny možné ženské postavy co se za díl objeví, jen tu Brendu ne :( hlavně, že je to její nejspjatější herečka :)
Taky nechápu, že tohle má Petra zapotřebí, stejně trapná byla i scéna kdy všechny 3 Brendiny spolubydlící v jedné scéně dabovala PT jen samozřejmě Brendu ne. :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7050
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Michaela2 »

puffy píše:Na jednej strane je divne, ze PT nedabuje aj Brendu ale na druhej strane, pomohlo by to niecomu?
Ten dabing je nepocuvatelny nech tam dabuje ktokolvek.
nepomohlo, jen je to takhle dotažené ad absurdum ... navíc ty mladé holky dabuje hrozně, zní to jak parodie, jak se snaží omladit hlas, přitom ona to nemá zapotřebí .. nejhorší je to u Kelly, zní jak blbka ...

Mark: ano, když se snaží znít starší, především když dabuje Cindy, připomíná mi Petrovou ... když dabuje Brendu, tak zní jinak, proto jsem si myslela, zda to není nějaká jiná dabérka... navíc Vaňkátovou nepoznám :)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Džejňulka »

já vás na jednu stranu obdivuju a na druhou vůbec nechápu, že můžete dobrovolně takové hrůzy poslouchat :D mě by pak odvezli asi rovnou do Bohnic :) Míšo, vím, že máš Petru ráda a já jsem jí dřív taky ráda poslouchala, ať už jako Brendu nebo Esméééraldu. Měla pro mě uklidňující a sametový hlas. V poslední době jsem ale na ní bohužel alergická, zvlášť pokud začne pištět nebo se nějak pitvořit. Stejný problém mám s Radkou Přibyslavskou, tu jsem dřív milovala jako sestřičku Stephanii, ale teď ji slyším třeba v Průměrňákových a mám chuť těm postavám, co dabuje, prostě jednu ubalit.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7050
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Michaela2 »

Džejňulka píše: ale teď ji slyším třeba v Průměrňákových a mám chuť těm postavám, co dabuje, prostě jednu ubalit.
ubalit :D :D se s tím nepářeš :)
Džejňulka píše:Míšo, vím, že máš Petru ráda a já jsem jí dřív taky ráda poslouchala, ať už jako Brendu nebo Esméééraldu. Měla pro mě uklidňující a sametový hlas. V poslední době jsem ale na ní bohužel alergická, zvlášť pokud začne pištět nebo se nějak pitvořit.
ano, uklidňující mateřský hlas, její hlas mě prostě hladí po duši :) nicméně Ti rozumím, bohužel to ale nepovažuji za její chybu, ale za chybu režisérů, kteří ji obsazují na starší dámy a babičky, tam prostě musí tlačit na pilu, když sama má hlas stále mladistvě jemně znějící ( viz.Elizabeth Mitchell= tu dabuje perfektně, nemusí se pitvořit, ostaršovat atd, ale takových rolí už bohužel dostává poskrovnu), bohužel to,co předvádí v BH, je neposlouchatelné, zvědavost mi ale nedala a mrkla jsem :) Ještě horší mi ale připádá Roman Hájek a Kubačáková (Kelly zněla, ja kdyby jí bylo 50 a Hájek, krom toho, že kluci zněj jak fotříci, tak ten fakt jenom čte, všechno v jedné rovině), nejlíp mi vychází z té bídy Radek Hoppe na Brandona a Davida ( k D. se dle mě opravdu celkem hodí) :)
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 277
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Dnes som videl na CBS Drama nejaký nevydarený nový cz dabing, ktorý pokladám za výsmech legendárnej cz verzii, ktorá bola odvysielaná aj na Slovensku. V tej verzii CBS Drama daboval Radek Hoppe herca Brian Austin Green.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Lukiz »

Mlho, však o tom zde již 3 stránky hovoříme- ;)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Ištván87 »

Lukiz: Nejlepší reakce, jakou jsem v poslední době někde četl/viděl/slyšel. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 277
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Sorry, nesledoval som predosle strany :)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14421
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Beverly Hills 90210 / Beverly Hills 90210

Příspěvek od Mark LS »

Tak Petra Tišnovská překvapivě vydržela perlit v dabingu CBS Drama po dobu celé 4.série, snížila se už tak moc, že občas dabovala i Dylanovu malou sestru Ericu... :roll: :->

U 4.série u Novy bys k Stuartovi (David Gail) mohl dopsat i skvěle padnoucího Rudolfa Kubíka, který ho daboval ve víc dílech + Alfred Strejček ve 4.sérii vůbec nedabuje, Mela daboval M. Hlavica + ve 3.sérii G. Itzina dabuje Hinke a ve 4.sérii M. Cudlitze dabuje Z. Hruška a hodilo by se dabing CBS Drama už zmínit i v úvodním topicu...
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 20 čer 2019 20:10, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“