Dallas / Dallas (1978-1991)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1266
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od AGAMENON »

HonzaXXII píše:Ten Leicman co dělal Perryho v Supermanovi? Dobrý.
Byl skoro deset let v Brně, na stránkách divadla si můžeš celou historii přečíst.
Tady dělal jenom nějakého poskoka komise ve třetím díle.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Jack_6428 »

Nový Dallas, který nyní běží v USA, se bude vysílat na Nově příští rok.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Lukiz »

Což zavání tragédií, protože Nova už v Brně nedabuje.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7055
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Michaela2 »

tak z těch původních tam stejně bude jen Patrick Duffy, jehož dabér Jiří Dvořák žije v Praze, u JR tak jako tak budou muset najít náhradu za Karla Janského a Zdenka Junáka (Cliff Burns)s Evou Gorčicovou(Linda Gray) by mohli pozvat :mrgreen:
HonzaXXII
Příspěvky: 1950
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od HonzaXXII »

Karla Janskýho už bohužel nesežene nikdo, takže u Džejára ta tragédie bude - bez něho to bude o hodně chudší. Ale u těch ostatních je to Praha Brno Paříž jen o penězích. Pokud na to dá Nova ubohou almužnu, pak to bude tragédie několikanásobná. Když si ale daj výjimečně záležet, seženou všechny (pokud nedejbože zas ta stará mrcha nezařádí, ale nepřivolávejme to). Minimálně Dvořáka by ale fakt nemělo být těžký ukecat.

Mě by ale hlavně zajímalo zda premiéře bude předcházet opakování původního Dallasu. Protože jinak jak vidím zůstane jen u pětidílné první série na DVD (a před víc než 8 lety na Nově, ale to už se snad ani nedá počítat) a se zbytkem se můžem rozloučit (samozřejmě dostupnost v originále nepočítám).
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7055
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Michaela2 »

HonzaXXII píše:Karla Janskýho už bohužel nesežene nikdo, takže u Džejára ta tragédie bude - bez něho to bude o hodně chudší.
je fakt, že JR bez Karla Janského není JR...ale vůbec mě nenapadá, kdo by JR mohl dabovat... má někdo nejakej nápad? :-?
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Sen »

Lukiz píše:Což zavání tragédií, protože Nova už v Brně nedabuje.
Ale dabuje. Občas svěří nějaký dabing Maye (např. Zabijácké včely).
Angus MacGyver
Příspěvky: 372
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Angus MacGyver »

Michaela2 píše:
HonzaXXII píše:Karla Janskýho už bohužel nesežene nikdo, takže u Džejára ta tragédie bude - bez něho to bude o hodně chudší.
je fakt, že JR bez Karla Janského není JR...ale vůbec mě nenapadá, kdo by JR mohl dabovat... má někdo nejakej nápad? :-?
"Bez Janského to nebude nikdy ono..." (parafráze na Byl jednou jeden král) - ale zpátky k tvé otázce, Míšo, jediný, kdo mě zatím napadl, je Jan Pohan.

P.S. - Vůbec mi nereaguješ, Míšo, na SZ, přišly ti vůbec? (Ostatním se omlouvám za OT.)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7055
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od Michaela2 »

popravdě si Jana Pohana nedokážu moc představit :-? ( muselo by se to slyšet), spíše by se mi zamlouval Jiří Plachý :-?

[OT: já Ti odpovím .-)]
HonzaXXII
Příspěvky: 1950
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Dallas / Dallas

Příspěvek od HonzaXXII »

Co třeba nějakej imitátor, úplně ono by to taky nebylo, ale když Faltus namlouvá Louis de Funése stylem Filipovskýho, co kdyby se naučil a předved JR stylem Janskýho? Nebo zkusit třeba Krampola? Nekamenovat, je to jen můj ujetej nápad :D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“