Sraz dabingforum.cz

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
beatman
Příspěvky: 139
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od beatman »

Hlasový odečítač u možností v anket nečtee, zda-li jde o volbu můžu, nemůžu, nebo nějakou třetí, předpokládal jsem, že první volba je hodí se, druhá nehodí se. Netuším, jestli jsem vyplnil správně, ale je to jednoduchý, kdyby ne. 5. a 6. ledna se mi nehodí, všechny ostatní termíny se mi zatím hodí. díky za shovívavost, za vstřícnost. Ledacos s hlasovými odečítači jde zvládnout, jak v počítači, tak i v mobilu, ale některé tabulky jsou pro odečítače stále trochu oříšek. Třeba jsem zrovna vyplnil správně. :-))
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Díky za upřesnění. 5. a 6. ledna jsi vyplnil "Možná", zbytek že ano. Tak na to budu myslet :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Tam kde jsem dal mozna je to moc daleko abych vedel kvuli praci jak to vyjde. Je to tak pulnapul. Vylozene ne zatim nemam.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
beatman
Příspěvky: 139
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od beatman »

aha, takže druhá volba bylo možná, mohlo mě to taky napadnout. díky. :-)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Ahoj,

podle formuláře jsem vybral datum 21. ledna, 18 hodin, Restraurace Masaryčka. Rezervace na moje jméno (Martin Ch.)
Místo jsem zvolil s ohledem na mimopražské a dostupnost hlavního nádraží, bus nádraží Florenc a linek metra.

Je to v podstatě klasická restaurace „plzeňského typu“. Nepřekvapí, neurazí, není to pajzl.
https://www.masaryckarestaurace.cz/#menu

Hezké Vánoce a na viděnou v příštím roce,
Martin
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

To by mohlo vyjít. Jen se mi nechce věřit, že nás bude jen pět :lol:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Rezervace je pro 6. Čas ještě je, takže pokud se tu přihlásí další vážní zájemci o účast, pořešíme.
beatman
Příspěvky: 139
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od beatman »

dorazím, snad vás poslepu najdu. budeme doufat, že obsluha bude natolik empatická, aby mě k vám navedla. :-))
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Joe Black »

Já budu zrovna ten víkend na soustředění se sborem v Mariánských lázních, ale doufám, že se sraz podaří, že podáte info, jak to probíhalo, ať se můžeme těšit na nějaký příští. ;)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Ahoj, připomínám setkání tuto neděli od 18:00 v restauraci Masaryčka v Praze.
Bývá tam plno, a tak pokud zvažujete účast (nevadí, že si nejste jistí) a chcete garantované místo, dejte prosím včas vědět :)
Všichni, kteří vyplnili dotazník, místo mají (plus drobná rezerva).
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“