Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od KOMZA »

Souhlasím, že to opravdu zní jako Charles Martinet, hlavně s tím porovnáním, zvláště se slovenštinou. Každopádně si ani nedovedu představit, že by někdo podal Mariovo "wahoo" tak pěkně jako on... :)
Picon12 píše: 16 dub 2023 00:52 U písně Peaches v té části, kde to slovo Bowser dá několikrát za sebou, je v dabingu místo toho „Lásko”.
Asi nemá smysl zastírat, že mě právě ono slovo skutečně zajímalo nejvíc... :D Ovšem co píseň jako celek, povedla se?
Picon12
Příspěvky: 85
Registrován: 17 kvě 2022 16:45

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Picon12 »

KOMZA píše: 16 dub 2023 23:53 Souhlasím, že to opravdu zní jako Charles Martinet, hlavně s tím porovnáním, zvláště se slovenštinou. Každopádně si ani nedovedu představit, že by někdo podal Mariovo "wahoo" tak pěkně jako on... :)
Picon12 píše: 16 dub 2023 00:52 U písně Peaches v té části, kde to slovo Bowser dá několikrát za sebou, je v dabingu místo toho „Lásko”.
Asi nemá smysl zastírat, že mě právě ono slovo skutečně zajímalo nejvíc... :D Ovšem co píseň jako celek, povedla se?
Osobně mi to přišlo v pohodě. Ikdyž je pravda, že jsem na tom nijak zvlášť chyby nehledal.
Naposledy upravil(a) Picon12 dne 04 úno 2024 10:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od KOMZA »

Myslím, že by bylo vhodné úvodní příspěvek upravit a dopsat Charlese Martineta, aby se to náhodou nedostalo do nějakého cizojazyčného souhrnu nebo multilanguage videí, která už ostatně vznikají, jak vidno výše. Každopádně mě těší, že to v dabingu nakonec dopadlo takto.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2631
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Pan X »

Dabing naprosto skvělý. :-: :-: Všichni dabéři podali skvělé výkony a byla to opravdu radost poslouchat. :-: Jsem velice rád, že byl nakonec obsazený na Mária Martin Písařík, protože předvedl naprosto skvělý výkon. Stejně tak Ivana Korolová, Dušan Kollár, Ondřej Brousek a Robert Hájek. :-: :-: Ale samozřejmě, i ostatní herci. Děkuju panu režisérovi a studiu za skvěle odvedenou práci, za mě 9/10. A už se moc těším na případné pokračování. Jinak v dabingu určitě daboval i Jan Vondráček. Vždy ho poznám na sto procent, takže prosím o doplnění do hlavního příspěvku.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1267
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od AGAMENON »

Marek Libert - Scott Menville (generál Koopů)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
fabec122
Příspěvky: 1594
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od fabec122 »

Podle vyjádření Michala Holána chtěli tvůrci opravdu obsadit jeho, proto namluvil trailery, ale neprošel u zahraničního dohledu přes casting.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“