Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Ištván87 »

Kubajs86cz píše: 24 úno 2023 20:01 Na YT jich je několik stačí se pořádně podívat
Jo, asi jsem si to blbě přečetl. Nicméně na Youtube se pyskuje kvůli ledasčemu. Tam nemá cenu číst komentáře o dabingu. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Někdy si říkám že nemá cenu sledovat trailery v českém dabingu, protože většinou dabing, je úplně jiný než v traileru a může mi to změnit názor takový že mě to vůbec nenaláká abych šel vůbec do kina, když to vidím jaký to má dabing.

Ale bylo by fajn, kdyby vyšel ještě finální trailer s tímhle tím dabingem který jde do kin. Chtěl bych slyšet, jak si to dává Martin Písařík? :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2660
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od KOMZA »

BlueShadow24Cz: Tak pokud ti bude stačit spot...
https://youtu.be/spHDoH6kMdY
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Děkuju moc KOMZA, už jsem stoprocentně rozhodnutý, že na to půjdu do kina s dabingem, bude zábava, protože ty trailery mě zatím nepřesvědčili, ale tady ta upoutávka poslední už mě definitivně přesvědčila, že to bude stát za to. Martin Písařík jako Mario bude znít vynikajíci, ale škoda že zamrzí že Bohdan Tůma ve finální obsazení nebude ale co už.
TrevorButler
Příspěvky: 1
Registrován: 03 dub 2023 11:50

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od TrevorButler »

Samozřejmě je nejlepší se na to dívat v kině, je tam dobrá tupost. Já se vždycky dívám na trailery, protože když se vám trailer hned nelíbí, nemusíte ztrácet čas a peníze na špatný film.
Lucas005
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2019 10:07

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Lucas005 »

I když je tu u postavy Giuseppeho (původního Jumpmana) napsán pan Vondráček, tak z toho co jsem slyšel a mohl porovnat to spíše vypadá, že stejně jako v mnoha jiných jazykových verzích si tu jednu větičku v češtině nadaboval sám Charles Martinet.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2660
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od KOMZA »

Nesmírně důležitá otázka na ty, kteří viděli dabovanou verzi – jak v češtině dopadla píseň Peaches? :)
Picon12
Příspěvky: 84
Registrován: 17 kvě 2022 16:45

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Picon12 »

U písně Peaches v té části, kde to slovo Bowser dá několikrát za sebou, je v dabingu místo toho „Lásko”.
Naposledy upravil(a) Picon12 dne 04 úno 2024 10:51, celkem upraveno 1 x.
Lucas005
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2019 10:07

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Lucas005 »

https://youtu.be/5LD0ZrMR484
Mé porovnání české, slovenské a několika dalších jazykových verzí postavy Giuseppeho. Jestli v tom někdo slyšíte zde zapsaného pana Vondráčka, velmi by mě zajímalo kde :D .
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 230
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Mario Bros. ve filmu / The Super Mario Bros. Movie

Příspěvek od Obelix »

Lucas005 píše: 16 dub 2023 17:37 https://youtu.be/5LD0ZrMR484
Mé porovnání české, slovenské a několika dalších jazykových verzí postavy Giuseppeho. Jestli v tom někdo slyšíte zde zapsaného pana Vondráčka, velmi by mě zajímalo kde :D .
K tomu bych jen chtěl dodat, že ta možnost, že to namluví p. Martinet, byla k dispozici. Jak to nakonec vyřešili ve studiu, nemám tušení. :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“