2 zbraně / 2 Guns

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7062
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Michaela_ »

nedabuje toho Mexičana opět Ernesto Čekan ? :-?
IRONHIDE píše:vyborne konecne bez tumy
u mě taky jednoznačně vede Lukáš Hlavica, líbí se mi na černochy víc než Bohdan Tůma
💗Petra Tišnovská, René Slováčková 💗
😈 Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík 😈
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od bernyz »

Mě k Markovi taky nikdy Hruška moc nešel. U těhle akčňáků to ještě jde, ale třeba u Médi mi vadil. Na druhou stranu když už je s ním v podstatě spjatý, tak proč to měnit.
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od ravenin »

Nechápu proč se tady řeší to, že samozřejmě vynikající Libor Hruška dělá Wahlberga starším, vždyť tihle pánové jsou v reálu od sebe jen nějakých šest let. Zajímavé že nikoho naopak nezajímá, pokud tady chce něco argumentovat věkem, že například mezi Tůmou a Washingtonem je věková propast 13let.
A co se týče Lukáše Hlavici, abychom se bavili k tématu dabingu a ne kdo koho dělá starším, tak původně jsem měl obavy, ale po zhlédnutí filmu musím velice rád říct, že Hlavica pasuje na Washingtona naprosto skvěle. A pokud někdo potřebuje slyšet argument o zestařování postavy dabingem, nechápu jak hlas Lukáše Hlavici kterému je 49let, může zestařovat herce kterému táhne na na šedesát :roll:
richardda
Příspěvky: 1114
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od richardda »

Zitra na PRIME pry pod nazvem RANARI. Tim padem - jak je u PRIMY zvykem - muzeme ocekavat i novy dabing ? Protoze ja osobne s timhle puvodnim nemam nejmensi problem. Akorat mi je zahadou, proc vsem vadi dokonaly Libor Hruska na Markovi Wahlbergovi. Vzdyt k nemu sedi naprosto skvele. ;) Napriklad film BENGA V ZALOZE s tim navrhovanym Michalem Dlouhym si ani pri nejmensi vuli nedokazu predstavit.
NOVA, jedině ona.
Lukiz
Příspěvky: 3480
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Lukiz »

Podle upoutávky to vypadá na stejný/stejně obsazený/ dabing: http://play.iprima.cz/prima-other/ranari-upoutavka
richardda
Příspěvky: 1114
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od richardda »

Diky. Pokud zustal Libor Hruska, je to v pohode.
NOVA, jedině ona.
Rajesh
Příspěvky: 141
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: 2 zbraně / 2 Guns

Příspěvek od Rajesh »

Škoda, mi zase nesedí právě Lukáš Hlavica na Denzela...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“