Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Paddy
Příspěvky: 759
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od Paddy »

Doplnění pro 3. DABING :
-------------------------------
Zbyšek Pantůček - Duke Hobbie (Poručík)
Naposledy upravil(a) Paddy dne 29 lis 2015 11:29, celkem upraveno 1 x.
GarfieldM
Příspěvky: 17
Registrován: 21 lis 2010 15:18

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od GarfieldM »

Teď jsem to zjistil,na dvd je 2.dabing s Bartoškou.
Nemáte někdo i první dabing,vložil bych to do dvd(ripu) a udělal bych multidub.
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3222
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od Roko »

Na MGM nový dabing.

Jaromír Meduna - Gregory Peck (Mackenna)
Jaromír Dulava - Omar Sharif (Colorado)
Vladislav Beneš - Eli Wallach (Ben Baker)
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3222
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od Roko »

4. DABING: ( MGM )
V českém znění: Jaromír Meduna - Gregory Peck (Mackenna), Jaromír Dulava - Omar Sharif (Colorado), Vladislav Beneš - Eli Wallach (Ben Baker), Šárka Vondrová, Bohuslav Kalva (titulky), Vladimír Kudla, Jaroslav Horák, Marek Libert, Radovan Vaculík, Roman Hájek, Otto Rošetzký a další

Překlad: Lucie Haviárová
Zvuk: Tomáš Hensl
Dialogy: Ivana Buková
Režie: Petr Švéda
Vyrobilo: Studio Bär pro MGM v roce 2011
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6794
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od bloom »

salgado píše:Kromě těch hlavních postav se na vedlejších postavách dost šetřilo, jak už bývá na MGM zvykem. :D
To je bohužel pravda. Na druhou stranu jsem viděl kousek a ten dabing mi nepřišel jako až taková katastrofa, jak by se dalo dle jména režiséra očekávat. Samozřejmě díky pánům Medunovi a Benešovi a také Jaromíru Dulavovi, který věkově neodpovídá, ale Colorada zahrál IMHO dobře.
wasrik
Příspěvky: 67
Registrován: 06 led 2012 17:05

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od wasrik »

Já teda nevím, ale Mackennovo zlato na DVD v dabingu vůbec nevyšlo, viz: http://www.dvdsvet.cz/dvd/mackennovo-zlato-p105661/, tak jaký 2.DABING? Je sice k mání na stahovacích serverech s vloženým 2.DAB., ale není to oficiální vydání...Pro úplnost bych rád doplnil Historika, že ve své době to v kinech šlo taky jako 70mm film, taktéž s titulky ;)
Uživatelský avatar
1ajvn
Příspěvky: 55
Registrován: 10 úno 2010 12:41

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od 1ajvn »

Tak bídný dabing, jako je Mackennovo zlato, jsem od ČT snad ještě neslyšel...Pan Vostřez se opět "vyznamenal"... :vztek:
Lukiz
Příspěvky: 3481
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od Lukiz »

Co se ti na něm nelíbí? Mě přišel v pohodě. Odpovídající zvuk, dostatek neoposlouchaných hlasů. U jiných studií o takové kvalitě můžou jen snít.
sud
Příspěvky: 805
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od sud »

1ajvn píše:Tak bídný dabing, jako je Mackennovo zlato, jsem od ČT snad ještě neslyšel...Pan Vostřez se opět "vyznamenal"... :vztek:
I když mám nejradši ten dabing Novy, tak se musím toho dabingu ČT zastat. Snad kromě nevhodně obsazeného Ondřeje Kavana jsem neměl s nikým problém - překlad je OK (navíc titulky k písním), Šťastný sice není na Pecka to pravé, ale herecky to rozhodně neodflák, Vašut byl výbornej, Stránský taky, Němec jako vypravěč...určitě lepší průměr současné dabingové produkce. A Michal Vostřez je současná dabingová špička (snese snad srovnání s Klossem, Štěpánem, Pechou a ještě jsem na 2 jména možná zapomněl) - občas mu něco ujede (jako tady ten Kavan), ale jinak si dává hodně záležet a jeho dabingy jsou vysoce nadprůměrné (Sherlock, Haló haló, Červený trpaslík).
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6794
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Mackennovo zlato / Mackenna's gold

Příspěvek od bloom »

sud píše:snese snad srovnání s Klossem, Štěpánem, Pechou a ještě jsem na 2 jména možná zapomněl
Já bych tedy našel více jmen: Vladimír Žďánský, Vladimíra Wildová, Marie Fronková, Jiří Kodeš, Janoš Vaculík, Mikuláš Pánek, Filip Jančík, Jitka Tošilová a našlo by se jich ještě hodně. Ono je hodně relativní někoho řadit k absolutní špičce, spousta režisérů má trochu jiný přístup... :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“