Přízrak / A Ghost Story

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od klmdfkj »

Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7144
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od Michaela_ »

Předpokládám, že ve filmu bude jen slyšet? https://www.pghcitypaper.com/arts-enter ... 12-1610509 Jinak si Jana Maxiána nedokážu představit :D
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1371
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od Brocc »

Hraje tam a mluví možná víc jak Affleck. Ale ta fotka mu nelichotí, v tom filmu vypadá normálněji. Nezní nijak extra starší a navíc to není nejnovější film, rozhodně bych Honzu obsadil spíš na něj než na jistýho australskýho herce. Například.
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7144
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od Michaela_ »

Tak to byl asi na plastice, protože já jsem na netu fotku se vzhledem , který by pasoval k hlasu Maxiána nenašla :lol: Ale když teda říkáš, tak se na to ze zvědavosti podívám. Mimochodem ta moje fotka je z roku 2012, tak jsem předpokládala, že ted na tom bude ještě "lépe"

No dobře, pravda je, že herec má celkem mladý hlas, ale tohle jistě není prototyp pro Maxiána, jeho cukrový hlas s tím hercem nejde dohromady. Ale asi pořád menší fail než na Australanovi.
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1371
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od Brocc »

Jo, tak já to nemyslel tak, že by se tam nějak extra hodil. Ale vzhledem k tomu, jak se tady zase vyrojilo spojení, který jsou tahaný z klobouku, tak mi to nepřišel takový extrém.
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7144
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Přízrak / A Ghost Story

Příspěvek od Michaela_ »

Já jako první fotku viděla tu, kterou má v galerii z filmu Objevitel https://www.csfd.cz/tvurce/94628-will-oldham/galerie/ a říkala jsem si, tak to už si fakt ale dělate prd*l s tím Maxiánem, proto ten můj koment :D Ale souhlas, že ve filmu vypadá kultivovaněji, nicméně kdyby ho daboval Jiří Ployhar, bylo by to za mě více odpovídající :)
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Odpovědět

Zpět na „Filmy“