Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5667
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ReDabér »

Bohužel, někdy se jich vyhlásí holt víc na jednou. Tohle je extrém (u LM dokonce dosáhl počet dabérů maxima, co anketa pobírá), ale zase brzy zmizí ;)
jvcba
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2024 09:38

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od jvcba »

V nazve vlakna/filmu/serialu by bolo vhodne uvadzat aj rok jeho vzniku napr. Hostiles/Nepratele 2017
Darina Kafková
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2023 08:38

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Darina Kafková »

Zdravím, mám dotaz, jak se stane to, že když kliknu na nějkého tvůrce, otevře se mi tu jeho “profil” se všemi jeho počiny a u jiného třeba ne? Zobrazí se mi, že odkaz nikam nevede.. jak to funguje? 🤣🤣
Úprava dialogů
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 948
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pálkman »

Mám takovou prosbu: Mohla by se upravit Aktivní temata pro nepřihlášené návštěvníky, aby se tam zobrazovaly veškeré přízpěvky z fóra? Už to zde někdo před pár lety zmiňoval..., ono to pak vytváří klamný dojem, že se tu nic moc neděje, protože tam (kromě nových přízpěvků) není možnost zvolit nepřečtené. Přitom původně, před lety, to fungovalo příhodně.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7144
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela_ »

V rychlých odkazech nepřečtené příspěvky jsou.
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2702
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od KOMZA »

Pálkman píše: 20 črc 2024 12:03 Už to zde někdo před pár lety zmiňoval...,
To jsem byla já a stále o to prosím, jelikož sem chodí i lidé (a někteří i z oboru), kteří nemají u účet. A pak sem chodím já, kterou to pětkrát do hodiny odhlásí na všech zařízeních. Respektive by to chtělo zpřístupnit sekci „Nové příspěvky“ veřejně, nebo opravit sekci „Aktivní témata“, aby skutečně zobrazovala vše aktivní, ne jen nějaký zvláštní vlastní výběr – já zde teď mám například už den či dva staré příspěvky, a to jen čtyři z nich.
Michaela_ píše: 20 črc 2024 12:05 V rychlých odkazech nepřečtené příspěvky jsou.
Tak teď se zeptám hodně blbě, zvláště po skoro 10 letech tady... Ale rychlé odkazy? Co a kde to je k nalezení?
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: 12 úno 2014 18:40
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

Tři čárky vlevo nahoře, na počítači je to tam dokonce i napsáno.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2702
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od KOMZA »

Aha, takže normálně menu, pardon. Jsem na mobilu, tak mi ani nedošlo, že to tak je nadepsané. Jenže to je právě ten problém, tam jsou jen možnosti Témata bez odpovědí, Aktivní témata a Hledat. Přičemž právě Aktivní témata nefungují dobře, jak zde řešíme. Dříve to fungovalo správně, změnilo se to tehdy s obnovou fóra a jeho úpravami.

Kdybych chtěla už hodně, ale upravit/opravit by si zasloužila i sekce Nové příspěvky, která docela rychle mizí. Zrovna dnes jsem zde měla jen toto téma, ačkoli tu byly nové příspěvky. Sice je zde možnost výběru Nepřečtených příspěvků, ale když je člověk přečte, už se pak nedostane k tomu poslednímu dění, co se tu událo. Ale ta Aktivní témata jsou důležitější.
Uživatelský avatar
Michaela_
Admin
Příspěvky: 7144
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela_ »

Pálkman píše: 20 črc 2024 12:03 Přitom původně, před lety, to fungovalo příhodně.
Ano, před lety to tak bylo, jenže to jsme používali jinou verzi. V té aktuální je to takhle a přenastavit to nejde.

Vytvořit si účet zvládne snad každý. :lol:
Petra Tišnovská, René Slováčková
Lukáš Hlavica, Pavel Dytrt, Radek Škvor, Filip Jančík
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“