Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvek od Michaela2 »

Nevím, jestli ten dabing je kvalitní nebo nekvalitní, ale tenhle seriál jsem kdysi měla ráda a dodnes mám v živé paměti Daniela Dítě, Pavla Vacka, Dr. Kočovou, L. Běhůnka, Aranku Lapešovou, tak zůstanu u vzpomínek a nový daboš si nechám ujít :)

Kdo dabuje malého Siska?
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvek od peno »

Jakea dabuje nějaký dětský dabér, ale nebyl jsem schopný ho identifikovat, takže netuším, kdo přesně to je. Ale rozhodně to je chlapec, ne dospělá žena, nebo, nedej bože, dokonce dospělý muž, jak to občas taky bývá.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvek od Michaela2 »

Pravděpodobně tedy Jan Vokrouhlecký, to je podle ČSFD 16letý kluk :)
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvek od peno »

Může být, i když mi zní na trochu míň, než šestnáct, ale možná se jenom snaží znít mladší, protože Jake (i Cirroc Lofton v době natáčení) měl v první sérii čtrnáct.
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 68
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek: Hluboký vesmír devět / Stanice Deep Space Nine

Příspěvek od Terrano »

filip píše: 28 dub 2024 09:45 DABING: SkyShowtime

1.SÉRIE
V českém znění: Tomáš Borůvka - Avery Brooks (velitel Benjamin Sisko), Vilém Udatný - Rene Auberjonois (konstábl Odo), Jan Battěk - Alexander Siddig (doktor Julian Bashir), Dagmar Křížová - Terry Farrell (nadporučík Jadzia Daxová), David Voráček - Colm Meaney (náčelník Miles O'Brien), Jakub Saic - Armin Shimerman (Quark), Andrea Daňková - Nana Visitor (major Kira Nerysová)

Dále v českém znění: Viktor Zavadil - Jeffrey Nordling (Tahna), Jiří Ployhar - Andrew Robinson (Garak), Barbora Honzlová - Gwynyth Walsh (B'Etor), Zbyšek Horák - John de Lancie (Q), Dana Pešková - Barbara March (Lursa), Lucie Štěpánková - Jennifer Hetrick (Vash), Eva Miláčková - Anne Haney (Renora), Aleš Kaizner - Aron Eisenberg (Nog), Vlasta Žehrová, Jakub Štěpán, Václav Rašilov, Jan Vokrouhlecký, Radek Hoppe, Václav Šanda, Veronika Hronková, Miloš Vávra a další

Překlad: Martin Andryzek
Produkce: Markéta Stegbauerová
Zvuk: Václav Vondráček
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro SkyShowtime vyrobilo Iyuno - 2024
Tak tohle dopadlo hůř než jsem doufal / čekal :vztek: . Snad alespoň překlad dopadl dobře, když už obsazení je tak hrozné. Nejlepší je za mě dabing z AXN - nejlepší dabéři a nejlepší překlad. Tento dabing je zase skok zpět. Já si snad začnu dělat vlastní dabing s pomocí AI :D :D :D...
peno píše: 28 dub 2024 18:52 Jen poprosím opravit Kira Nerysová na Kira Nerys. Tuto prasárnu v dabingu SkyShowtime naštěstí nedopustili.
Já už jsem se lekl, že jo. No, jsem rád, že to tak není. Už tak je to katastrofa.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“