Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Odpovědět
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od dabing fans »

Doufám, že se tentokrát povede dodržet spojení z druhého filmu u kterého považuji dabing za nejlepší. Takže za mě určitě Tomáš Juřička a Martin Sobotka. A neví někdo jestli to nebude mít i kinodabing? Já bych za něj byl rád, ale spíš myslím, že to nebude mít kinodabing. Taky jsem zvědavý kdo to bude režírovat. Jestli to bude znovu režírovat Vojtěch Hájek, tak mám obavy, aby toto spojení vyšlo. Ale i kdyby se snažil zachovat spojení z třetího filmu, tak to bohužel taky nepůjde. Takže já jsem pro, aby se zachovalo spojení z druhého filmu, ať se to znovu nějak nemění. Co ostatní souhlasíte?
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od Pan X »

Po odchodu pana Vondry, by se mi líbilo obsazení hlavní dvojky takto:
Bohdan Tůma - Will Smith (Mike Lowrey)
Petr Rychlý - Martin Lawrence (Marcus Burnett)
Kdyby obsazení hlavní dvojky dopadlo takto tak bych byl hodně spokojen. Pan Sobotka mě osobně nikdy moc na Lawrence neseděl, za to volba pana Rychlého se mi moc líbila. V Agentovi nadaboval skvěle jak scény s normálním hlasem, tak scény kde dělal bábinu. Takže jsem hodně zvědavý, jak výsledný dabing dopadne.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od TmavyCyklista »

No proč ne, po ŠESTI rozdílnejch dvojicích dáme sedmou :roll:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od Pan X »

Kombinace Lawrance-Sobotka mi nesedí, takže za mě bych se nové dvojici nebránil. Pan Tůma ve třetím dílu nebyl špatný, ale tak nějak mi splíval s Willem Smithem. Věřím, že by si pan Rychlý dokázal s postavou sednout a dal by skvělý výkon. Dokázal bych si to představit. Nebo pokud by se trvalo na tom, aby postavu daboval herec, který už v sérii byl, tak bych si opět rád poslechl Ivana Trojana. Taktéž se mi v té roli líbil. U Willa Smitha to je docela těžká úvaha, ale za mě asi spíše pan Tůma. I když těžko říct.
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od dabing fans »

Jsem fakt hodně zvědavý jak dopadne tohle obsazení, ono se taky může stát, že dabing zůstane stejný jako ve třetím filmu, tedy kromě Willa Smithe. A toho bych zastánce nebyl. A Bohdana Tůmu bych já osobně znovu na Martina Lawrence nechtěl. Jak říkám, za mě je nejlepší dabing druhého filmu, na který bych určitě navázal to znamená pan Juřička a Sobotka. Protože z prvního filmu si nějak neumím vybrat poněvadž první dabing kde byl Pavel Soukup a Jiří Prager, tak na ten se dnes už asi určitě navazovat nebude a z těch dalších třech mám v oblibě spíš ten pro ČT a Primu. Tak nevím, ale už bych to znovu nějak nekombinoval.
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od DAN K. »

Jedinej, z jeho dabérů, kdo se hodí na Willa Smithe v jeho frajírkovský současný podobě, je Michal Dlouhý.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7048
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Mizerové: Na život a na smrt / Bad Boys: Ride or Die (2024)

Příspěvek od Michaela2 »

Podle mě krom Michala Dlouhého i Zdeněk Hruška.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“