Vše, co je skryto / Every Secret Thing

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Vše, co je skryto / Every Secret Thing

Příspěvek od klmdfkj »

Všechny tajné věci
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Filmbox

V českém znění: Kristýna Skružná - Elizabeth Banks (Nancy Porterová), Nikola Votočková - Danielle Macdonald (Alice Manningová), Petra Hobzová - Diane Lane (Helen Manningová), Pavel Vondrák - Nate Parker (detektiv Kevin Jones), Filip Švarc - Common (Devlin Hatch), René Slováčková - Renée Elise Goldsberry (Cynthia), Michal Jagelka - Jason Pendergraft (Warren), Jiří Valšuba - Curtis McClarin (ředitel), Radka Stupková - Chris McGinn (vedoucí obchodu), Nikola Heinzlová, Malvína Pachlová, Kateřina Peřinová, Linda Křišťálová, Karolína Křišťálová, Tereza Jirotková, Michal Michálek a další

Překlad: Ondřej Číž, Michaela Šimonková
Dialogy: Marek Valenta
Produkce: Zdena Sirotková, Štěpánka Peroutková
Zvuk: Jan Vaniš
Režie: Michal Michálek
Pro Filmbox vyrobilo babidabi - 2024
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7046
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Všechny tajné věci / Every Secret Thing

Příspěvek od Michaela2 »

Tak hlavně že tam dabuje René Slováčková :-: :D i když já mám nejradši Terezu Bebarovou :-) Pavel Vondrák to je jasné, ten být musí, na černocha nemůže být lepší volby :-) 45letá Nikola Votočková na tehdy 23letou holku je taky paráda, hlavně že hlavní 40letou postavu dabuje 30letá, což nikdy nefunguje, mladá dabérka = starší herečka. Já se na dabingy MM nedivám a opět mi jen potvrdil důvod, proč je vynechávám. Všechno tu ladí jako vždycky :-)
o_ciz
Příspěvky: 253
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: Všechny tajné věci / Every Secret Thing

Příspěvek od o_ciz »

Překlad: Michaela Šimonková, Ondřej Číž

Nevím, proč ze mě udělali Čížka. :)

A v TV programu a na ČSFD je film uveden jako "Všechny tajné věci", ale ve filmu zazní název "Vše, co je skryto".
Odpovědět

Zpět na „Filmy“