Kingdom Come: Deliverance

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2656
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od KOMZA »

fabec122 píše: 18 dub 2024 21:12 Tak to je super. Snad se podaří sehnat všechny navrátivší z prvního dílu a případná důstojná náhrada za Ladislava Županiče.
Těžko říct, ale zřejmě to s těmi návraty nebude tak žhavé. Tady už minimálně máme jedno "potvrzení" absence: https://www.vortex.cz/cesky-dabing-king ... ine-hlasy/
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od fabec122 »

To je skoda. Mne prislo, ze tohle je charakter přesně na miru pro RW. Ale porad je sance, ze se treba jeste ceska verze nezacala delat. Snad to teda dostane patricnou peci, a nebude to jen dabing o par hlasech.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2656
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od KOMZA »

Moc bych na to nesázela, vidím to dost podobně jako Richard. V jedničce měl Jindra více než 15 tisíc replik, dvojka má být ve všech ohledech větší – Jindra bude mít víc reakcí, rychlé odpovědi, příběh bude rozsáhlejší... Když to má vyjít letos, to už by na tom fakt museli dělat, obávám se.

Co se týče hlasů, předpokládám, že to bude fungovat stejně jako jednička, tedy že každý dabing bude muset mít stejné rozvržení dabérů na herce v originálu, aby fungovalo sdílené reakce a repliky atd. A jelikož lákají i na větší množství postav, asi to nebude nic malého z hlediska obsazení. Ale to fakt jen spekuluju a usuzuju na základě znalosti jedničky a nynějších zveřejněných informací.

Otázkou dále minimálně budou Ptáček, Bohuta (tady doufám a předpokládám, že bude změna), Ištván... U Markvarta je to pak jasné, bohužel.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od TmavyCyklista »

Svůj předchozí příspěvek jsem smazal, protože jsem to napsal moc drsně, ačkoliv si za ním víceméně stojím.

Já si, fabeci, dovolím silně pochybovat, že dabing nedostane péči. Vem si, jak lidi brutálně opěvují tento patvar, to si Vávra už protentokrát opravdu nedovolí. Naopak si troufám tvrdit, že to bude megalomanský a daleko vymazlenější. A pokud ne, tak co, horší než tohle to nebude, tady kromě pár herců, co to tahají, a pár dalších, co jsou v pohodě, je minimálně půlka dabingu opravdu strašná.

Pokud by se měly vracet původní hlasy z jedničky, tak by musely dostat opravdu důkladnou péči, protože ta nezkušenost je tam šíleně znát. Richard Wágner byl typově v pohodě, ale prostě byl nijakej. Emoce pořádně neprojevoval, výrazy žádný, neuměl se naštvat, dojmout, nic. Prostě byl celou dobu strašně prkennej. Jindru to v češtině prostě zabilo.

Docela mě pobavilo, že se lidi na internetu ptali Marka Pilgera, zda se bude znovu účastnit. Jako já vím, že on byl jeden z iniciátorů, na druhou stranu ale zrovna on, jeho výkon a nazvučení byli jednoznačně na celým dabingu to nejhorší a uznání zaslouží možná právě jen díky vzniku, ale Fricek a další postavy zní ještě daleko hůř než v originálu.
sedamys30
Příspěvky: 17
Registrován: 15 říj 2022 20:02

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvek od sedamys30 »

TmavyCyklista píše: 21 dub 2024 17:02 A pokud ne, tak co, horší než tohle to nebude, tady kromě pár herců, co to tahají, a pár dalších, co jsou v pohodě, je minimálně půlka dabingu opravdu strašná.

Pokud by se měly vracet původní hlasy z jedničky, tak by musely dostat opravdu důkladnou péči, protože ta nezkušenost je tam šíleně znát. Richard Wágner byl typově v pohodě, ale prostě byl nijakej. Emoce pořádně neprojevoval, výrazy žádný, neuměl se naštvat, dojmout, nic. Prostě byl celou dobu strašně prkennej. Jindru to v češtině prostě zabilo.
Co by člověk taky za ty prachy chtěl, zvlášť když tam bylo přibližně jen 10 lidí, co se dabingu věnuje dlouhodobě a zbytek tvořili lidé s různou mírou zkušeností a talentu. To je pak logické, že to na tom výsledku bude vidět. Už tak si ukousli až příliš velké sousto.

Jinak ten Henry byl nevýrazný i v té anglické verzi, takový nudný generický hlas.
Odpovědět

Zpět na „Hry“