Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5666
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Komplet se mi vymazaly role u Ireny Máchové - zůstaly jen filmové role do roku 2011 :o
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14357
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Mark LS »

Psal jsem i na e-mail podpory, ale bohužel bez reakce, proto to napíšu i sem, bylo by možné něco udělat se sekcí A v Databázi herců a jejich dabérů? Jde o to, že na žádný nově vytvořený profil herce, který má příjmení na A nevede odnikud odkaz, řešil jsem to už i s jedním moderátorem a přišli jsme na to, že sekce A u herců je takto nefunkční už skoro 2 roky, šlo by ji opravit? Díky.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14357
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Mark LS »

Šlo by stále nefunkční sekci A v Databázi herců a jejich dabérů už tedy opravit? Díky.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7023
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Michaela2 »

Mark: zkus napsat přímo Martinovi (chovanecm), my netechnici to nevyřešíme :(
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Mark LS píše: 16 črc 2023 10:40 Psal jsem i na e-mail podpory, ale bohužel bez reakce, proto to napíšu i sem, bylo by možné něco udělat se sekcí A v Databázi herců a jejich dabérů? Jde o to, že na žádný nově vytvořený profil herce, který má příjmení na A nevede odnikud odkaz, řešil jsem to už i s jedním moderátorem a přišli jsme na to, že sekce A u herců je takto nefunkční už skoro 2 roky, šlo by ji opravit? Díky.
Ahoj. Ke mně se bohužel tato informace dostala až teď. Ač mi momentálně není jasná přesná technická příčina problému, podařilo se mi jej provizorně vyřešit. Odkazy by již měly fungovat: Lucie Aron
1403ka
Příspěvky: 3938
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od 1403ka »

zdá sa mi to, alebo načítanie stránok na DF-ku je opäť pomalé? ostatné stránky sa mi načítajú v pohode za pár sekúnd.
DCernoch
Příspěvky: 80
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od DCernoch »

Nezdá, mám to stejně.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od eroXman »

Mě připadá pěkně podezřelý, že je tu od rána online přes 300 "uživatelů" :-?
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“