Deadpool & Wolverine (2024)

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 420
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

Změnil jsem návrh na Martina Preisse, který by byl určitě lepší. Sice měl roli ve třetím Thorovi, ale to si myslím, že nijak zvlášť velký problém není. Jan Šťastný, kterého jsem tam měl předtím by stejně, kvůli návaznosti, vlastně nemohl, nedošlo mi to.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

Problém s Liborem Boučkem je ten, že na Deadpoola prostě nemá. Evans hraje víceméně civilní polohu a nemusí se přizpůsobovat.

Já jsem v klidu a jsem s tím smířenej, ale vadí mi, když by se se mnou někdo do krve hádal a neví proč. Lidi ty spojení preferují, protože je znají a vlastně si neumí jiný představit. Jak jsem psal, dal bych ruku do ohně za to, že kdyby ho od začátku daboval Jan Šťastný, tak by o spojení se Zdeňkem Mahdalem nechtěl nikdo ani slyšet. Pak ještě někdo takový používá výrazy jako "běžní diváci". To se musím smát.

A je úsměvný uvažovat co Marvel plánuje. Vzhledem k tomu jak to šlo s MCU z kopce, jsou bez Kanga a utíkájí jim další hvězdy, tak se asi pěkně potí a neví co bude.
já2kup3
Příspěvky: 1
Registrován: 21 čer 2022 12:33

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od já2kup3 »

Já bych tu teda nejradši slyšel Filipa Jančíka, kterej je dle mýho na Reynoldse jasně nejlepší, spolu s Mahdalem.
Kubajs86cz
Příspěvky: 89
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Kubajs86cz »

Takže v kinech už je trailer s dabingem a můžu prohlásit že Deadpoola dělá Ondřej Brousek.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Stanley Roe »

Jako proč ne, blbý je, že Brousek na ty hláškovací postavy zatím prostě nemá... Nejvíc to bylo poznat v Králi zlodějů u Chrise Pinea. To mě často vytáčí... že režiséři či ti zodpovědní za výběr dabéra nepoznají, že to nefunguje. Chápu, že za to může někdy zahraniční casting, ale pokud ne, tak je to vina tvůrců dabingu. :-(
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od eroXman »

Naprosto nesouhlasím, Ondřej Brousek v D&D byl vynikající a věřím, že by mohl zvládnout Deadpoola.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Brocc »

I kdyby to byla pravda, tak to nevadí. Slyšel jsem, že pan Žďánský dokáže, že Honza Maxián zní jako Chris Hemsworth, takže tohle nebude problém.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 420
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Darth Vader »

Nejen pan Žďánský to dokáže. Dokázala to i paní Svobodová, Tošilová nebo pánové Novák, Sitár a další ;)
Ne každý nový dabing je špatný.
STEWIK
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2024 10:58

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od STEWIK »

Kubajs86cz píše: 22 bře 2024 16:17 Takže v kinech už je trailer s dabingem a můžu prohlásit že Deadpoola dělá Ondřej Brousek.
Ten trailer s dabingem se asi nedá nikde dohledat, že?
V kině jsem byl od té doby 3x, ale bohužel jsem neměl to štěstí ho vidět :(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7017
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Deadpool & Wolverine (2024)

Příspěvek od Michaela2 »

Brocc píše: 22 bře 2024 18:11 I kdyby to byla pravda, tak to nevadí. Slyšel jsem, že pan Žďánský dokáže, že Honza Maxián zní jako Chris Hemsworth, takže tohle nebude problém.
To může říct jen hluchej, sorry jako :D
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“