Sraz dabingforum.cz

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Jako furt s tím počítám. Kdyby se něco ze$ralo napíšu. Jak se tam najdeme? Podle hlasu? :lol: :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Že bych rychle něco nadaboval, vyrobil si tady profil a přidal ukázku dabingu? :-D To by bylo vskutku nápadité.

Alternativně: Dobrý den, je tu nějaká rezervace na jméno Martin Chovanec. A oni tě navedou :D
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Jo to mě napadlo, ale když je to DF :lol: Přijdou všichni v 6? Do kolika to vidíte? Když jsem dneska vstal říkal jsem si, že hmm nevím, no asi bych přijít měl, že když jsem s tím rok prudil :mrgreen: Asi tak 7-10h bych měl v plánu se cca zdržet...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od chovanecm »

Já na šestou a uvidím, jak dlouho. Hard limit nemám, ale zase ponocovat nechci. Navíc tam není zas tak levno :D Jen mám omezenou fantazii na restaurace a hospody
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Newmy »

Já už sedím na místě 😁
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak snad se nenudíte moc a nezdrhnete mi. Mně to dneska úplně časově neštimuje, ten můj odhad na věci, tak jsem lehce nervní ani ne tak z "cizích" lidí jakožto že přijdu "pozdě", ale vyrazím se mrknout aspoň na chvilku. Po 7 budu tam, někdy do 9-10 to je rozumný.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Newmy »

Tak účast byla hojná v počtu 4 :D Ostatní se styďte :twisted: Probrali jsme kdekoho a kdeco ;) a přinejhorším za rok znova :lol:
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Nebylo nás mnoho, kde jste všichni?, ale i tak vpoho. Určitě bych to zopakoval v teplejším období zas a snad se dostaví těch lidí napodruhé alespoň osm :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
beatman
Příspěvky: 139
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od beatman »

Přišlo mi to fajn, byť účast byla vskutku komorní. snad jsem ostatním neudělal svou ukecaností díru do hlavy. Odnáším si ze srazu jeden naprosto nedabingový poznatek, že placení přes qr kódy na stole v iphonu je skutečně blindfriendly, z toho jsem odvařenej ještě teď. taky bych se přimlouval za pozdní jaro, nějakou prima zahrádku, snad bude účast kapánek větší.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1717
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sraz dabingforum.cz

Příspěvek od Jack_6428 »

Kdyz na to nezapomenu zkusim to zorganizovat na kveten...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“